Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Web Tasarımı Ve Ux

Si Me Quiero

Web Tasarımı Ve Ux Sí, Me Quiero web sitesi kişinin kendisi olmaya yardımcı olan bir alandır. Projeyi gerçekleştirmek için mülakatlar yapılmalı ve kadınlarla ilgili sosyal ve kültürel bağlamın araştırılması gerekiyordu; toplumdaki ve kendisiyle olan yansıması. Web'in bir eşlik olacağı ve kendini sevmesine yardımcı olacak bir yaklaşımla yürütüleceği sonucuna varıldı. Tasarımda, müşteri tarafından yayınlanan kitabın markasının renklerine, belirli eylemlere dikkat çekmek için kırmızı kontrastlar kullanılarak nötr tonlar ile sadelik yansıtılmıştır. İlham, yapılandırmacılık sanatından geldi.

Şarap Etiket Tasarımı

314 pi

Şarap Etiket Tasarımı Şarap tadımı ile deney yapmak, yeni yollara ve farklı aromalara yol açan hiç bitmeyen bir süreçtir. Sonsuz pi dizisi, sonuncusunu bilmeden sonsuz ondalık sayıları olan irrasyonel sayı, sülfitsiz bu şarapların ismine ilham kaynağı oldu. Tasarım, 3,14 şarap serisinin özelliklerini resim veya grafik arasına gizlemek yerine ön plana çıkarmayı hedefliyor. Minimalist ve basit bir yaklaşımı izleyen etiket, Oenologist'in defterinde görülebilen bu doğal şarapların yalnızca gerçek özelliklerini gösterir.

Kitap

ZhuZi Art

Kitap Nanjing Zhuzi Sanat Müzesi tarafından geleneksel Çin kaligrafisi ve resim koleksiyonuna ait eserlerin bir dizi kitap baskısı yayınlandı. Uzun tarihi ve zarif tekniği ile geleneksel Çin resimleri ve kaligrafisi, son derece sanatsal ve pratik çekiciliğiyle çok değerlidir. Koleksiyonu tasarlarken, tutarlı bir duygusallık yaratmak ve eskizdeki boş alanı vurgulamak için soyut şekiller, renkler ve çizgiler kullanıldı. Zahmetsiz, geleneksel resim ve kaligrafi üsluplarındaki sanatçılarla örtüşüyor.

Fotoğrafçılık

The Japanese Forest

Fotoğrafçılık Japon Ormanı, Japon dini perspektifinden alınmıştır. Japon eski dinlerinden biri Animizm'dir. Animizm, insan olmayan yaratıkların, natürmortın (mineraller, eserler vb.) Ve görünmeyen şeylerin de bir niyeti olduğu inancıdır. Fotoğrafçılık buna benzer. Masaru Eguchi, konuyla ilgili duygu uyandıran bir şey çekiyor. Ağaçlar, otlar ve mineraller yaşamın iradesini hissediyor. Ve doğada uzun süre kalan baraj gibi eserler bile iradeyi hissediyor. Tıpkı el değmemiş doğayı gördüğünüz gibi gelecek bugünkü manzarayı görecek.

Kozmetik Koleksiyonu

Woman Flower

Kozmetik Koleksiyonu Bu koleksiyon, ortaçağ Avrupalı bayanların abartılı giyim tarzlarından ve kuş bakışı şekillerinden ilham almıştır. Tasarımcı, ikisinin formlarını çıkardı ve yaratıcı prototipler olarak kullandı ve zengin ve dinamik bir form gösteren benzersiz bir şekil ve moda anlayışı oluşturmak için ürün tasarımıyla birleştirdi.

Kitap Tasarımı

Josef Koudelka Gypsies

Kitap Tasarımı Dünyaca ünlü fotoğrafçı Josef Kudelka, dünyanın birçok ülkesinde fotoğraf sergileri açtı. Uzun bir bekleyişin ardından nihayet Kore'de çingene temalı bir Kudelka sergisi açıldı ve fotoğraf kitabı yapıldı. Kore'deki ilk sergi olduğu için, yazardan Kore'yi hissedebilmesi için bir kitap yapmak istediği yönünde bir istek geldi. Hangeul ve Hanok, Kore'yi temsil eden Kore harfleri ve mimarisidir. Metin zihne, mimari ise biçim anlamına gelir. Bu iki unsurdan esinlenerek, Kore'nin özelliklerini ifade etmenin bir yolunu tasarlamak istedi.