Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Çekmeceli Dolap

Black Labyrinth

Çekmeceli Dolap Eckhard Beger'in ArteNemus için hazırladığı Black Labyrinth, ilhamını Asya tıbbi dolaplarından ve Bauhaus tarzından alan 15 çekmeceli dikey bir şifonyerdir. Karanlık mimari görünümü, yapının etrafına yansıyan üç odak noktasıyla parlak kakma ışınları ile hayat buluyor. Dikey çekmecelerin tasarımı ve mekanizması, dönen bölmeleri ile parçaya ilgi çekici görünümünü aktarır. Ahşap yapı siyah boyalı kaplama ile kaplanırken, kakmacılık alevli akçaağaç ile yapılır. Kaplama, saten bir yüzey elde etmek için yağlanır.

Kentsel Heykeller

Santander World

Kentsel Heykeller Santander World, Santander 2014 Dünya Yelken Şampiyonası'na hazırlık olarak Santander (İspanya) şehrini saran ve sanatı kutlayan bir grup heykelden oluşan halka açık bir sanat etkinliğidir. Heykeller 4,2 metre yüksekliğindedir, çelik sacdan yapılmıştır ve her biri Bunlardan farklı görsel sanatçılar tarafından yapılmıştır. Parçaların her biri kavramsal olarak 5 kıtadan birinin kültürünü temsil ediyor. Bunun anlamı, kültürel çeşitliliğe duyulan sevgi ve saygıyı farklı sanatçıların gözünden bir barış aracı olarak temsil etmek ve toplumun çeşitliliği açık kollarla karşıladığını göstermektir.

Poster

Chirming

Poster Sook gençken dağda güzel bir kuş gördü ama kuş çabucak uçup gitti ve geride sadece ses kaldı. Kuşu bulmak için gökyüzüne baktı ama tek görebildiği ağaç dalları ve ormandı. Kuş şarkı söylemeye devam etti ama nerede olduğuna dair hiçbir fikri yoktu. Kuş, çok küçük yaştan itibaren ağaç dalları ve büyük ormandı. Bu deneyim, onu orman gibi kuşların sesini görselleştirmesini sağladı. Kuşun sesi zihni ve bedeni rahatlatır. Bu dikkatini çekti ve bunu görsel olarak şifa ve meditasyonu temsil eden mandala ile birleştirdi.

Katalog

Classical Raya

Katalog Hari Raya hakkında bir şey - geçmişin zamansız Raya şarkılarının bugüne kadar hala insanların kalplerine yakın olması. Tüm bunları yapmanın 'Klasik Raya' temasından daha iyi bir yolu var mı? Bu temanın özünü ortaya çıkarmak için hediye sepeti kataloğu eski bir vinil plağı andıracak şekilde tasarlanmıştır. Amacımız şuydu: 1. Ürün görselleri ve bunların fiyatlarından oluşan sayfalar yerine özel bir tasarım parçası yaratmak. 2. Klasik müzik ve geleneksel sanatlar için takdir düzeyi oluşturur. 3. Hari Raya'nın ruhunu ortaya çıkarın.

Etkileşimli Sanat Enstalasyonu

Pulse Pavilion

Etkileşimli Sanat Enstalasyonu Pulse Pavilion, ışığı, renkleri, hareketi ve sesi çok duyusal bir deneyimde birleştiren etkileşimli bir enstalasyondur. Dışarıda basit bir kara kutu var, ancak içeri girildiğinde, led ışıkların, titreşimli sesin ve canlı grafiklerin bir arada oluşturduğu illüzyona dalmış durumda. Renkli sergi kimliği, pavyonun iç kısmındaki grafikler ve özel tasarlanmış bir yazı tipi kullanılarak, pavyon ruhu içinde yaratılmıştır.

Ticari Animasyon

Simplest Happiness

Ticari Animasyon Çin burçlarında, 2019 domuz yılıdır, bu nedenle Yen C dilimlenmiş domuzu tasarladı ve bu Çince "birçok sıcak film" de bir kelime oyunu. Mutlu karakterler kanalın imajına ve kanalın izleyicilerine vermek istediği mutlu duygulara paraleldir. Video, dört film öğesinin birleşimidir. Oynayan çocuklar en iyi şekilde saf mutluluk gösterebilir ve seyircilerin de filmi izlerken aynı duyguyu yaşamalarını umarlar.