Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Organik Mobilya Ve Heykel

pattern of tree

Organik Mobilya Ve Heykel İğne yapraklı kısımları verimsiz bir şekilde kullanan bir bölme önerisi; yani, gövdenin üst yarısının ince kısmı ve köklerin düzensiz şekilli kısmı. Yıllık organik halkalara dikkat ettim. Bölmenin örtüşen organik kalıpları, inorganik bir alanda rahat bir ritim yarattı. Bu malzeme döngüsünden doğan ürünlerle, organik mekansal yönelim tüketici için bir olasılık haline gelir. Dahası, her ürünün benzersizliği onlara çok daha yüksek bir değer verir.

Takvim

Calendar 2014 “Town”

Takvim Kasaba, bir takvime serbestçe monte edilebilen parçalara sahip bir kağıt el sanatları kitidir. Binaları farklı biçimlerde bir araya getirin ve kendi küçük şehrinizi yaratmanın tadını çıkarın. Kaliteli tasarımlar, alanı değiştirme ve kullanıcılarının zihinlerini dönüştürme gücüne sahiptir. Görme, tutma ve kullanma rahatlığı sunarlar. Hafiflik ve alanı zenginleştiren bir sürpriz unsuru ile doludurlar. Orijinal ürünlerimiz Tasarımla Yaşam konsepti kullanılarak tasarlanmıştır.

Takvim

Calendar 2014 “Farm”

Takvim Çiftlik kağıt zanaat kitinin montajı kolaydır. Tutkal veya makas gerekmez. Aynı işarete sahip parçaları bir araya getirerek monte edin. Her hayvan iki aylık bir takvim olacaktır. Kaliteli tasarımlar, alanı değiştirme ve kullanıcılarının zihinlerini dönüştürme gücüne sahiptir. Görme, tutma ve kullanma rahatlığı sunarlar. Hafiflik ve alanı zenginleştiren bir sürpriz unsuru ile doludurlar. Orijinal ürünlerimiz Tasarımla Yaşam konsepti kullanılarak tasarlanmıştır.

Takvim

Calendar 2014 “Botanical Life”

Takvim Botanik Yaşam, tek bir sayfada güzel bitki yaşamını vurgulayan bir takvimdir. Sayfayı açın ve çeşitli bitki pop-up'larının keyfini çıkarmak için tabana yerleştirin. Kaliteli tasarımlar, alanı değiştirme ve kullanıcılarının zihinlerini dönüştürme gücüne sahiptir. Görme, tutma ve kullanma rahatlığı sunarlar. Hafiflik ve alanı zenginleştiren bir sürpriz unsuru ile doludurlar. Orijinal ürünlerimiz Tasarımla Yaşam konsepti kullanılarak tasarlanmıştır.

Mesaj Kartı

Pop-up Message Card “Leaves”

Mesaj Kartı Yapraklar, açılır yaprak motifleri içeren mesaj kartlarıdır. Mevsimlik yeşile etkileyici bir dokunuşla mesajlarınızı aydınlatın. Dört zarflı dört farklı karttan oluşan bir set halinde gelir. Kaliteli tasarımlar, alanı değiştirme ve kullanıcılarının zihinlerini dönüştürme gücüne sahiptir. Görme, tutma ve kullanma rahatlığı sunarlar. Hafiflik ve alanı zenginleştiren bir sürpriz unsuru ile doludurlar. Orijinal ürünlerimiz Tasarımla Yaşam konsepti kullanılarak tasarlanmıştır.

Takvim

Calendar 2014 “ZOO”

Takvim ZOO kağıt el sanatları kitinin montajı kolaydır. Tutkal veya makas gerekmez. Aynı işarete sahip parçaları bir araya getirerek monte edin. Her hayvan iki aylık bir takvim olacaktır. Kaliteli tasarımlar, alanı değiştirme ve kullanıcılarının zihinlerini dönüştürme gücüne sahiptir. Görme, tutma ve kullanma rahatlığı sunarlar. Hafiflik ve alanı zenginleştiren bir sürpriz unsuru ile doludurlar. Orijinal ürünlerimiz Tasarımla Yaşam konsepti kullanılarak tasarlanmıştır.