Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Reklamcılık

Insect Sculptures

Reklamcılık Her parça, çevrelerinden ve yedikleri yiyeceklerden ilham alan böcek heykelleri yaratmak için el yapımı. Sanat eseri, Doom web sitesi aracılığıyla belirli ev zararlılarını tanımlamak için bir eylem çağrısı olarak kullanıldı. Bu heykeller için kullanılan öğeler hurdalıklardan, çöplüklerden, nehir yataklarından ve süper marketlerden elde edildi. Her böcek bir araya getirildikten sonra fotoğrafları çekildi ve Photoshop'ta rötuşlandı.

Proje Adı : Insect Sculptures, Tasarımcıların adı : Chris Slabber, Müşterinin adı : Chris Slabber.

Insect Sculptures Reklamcılık

Bu olağanüstü tasarım, oyuncak, oyun ve hobi ürünleri tasarım yarışmasında platin tasarım ödülü kazanmıştır. Daha birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı oyuncak, oyun ve hobi ürünleri tasarım çalışmalarını keşfetmek için platin ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.