Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Atriyum

Sberbank Headquarters

Atriyum İsviçreli mimarlık ofisi Evolution Design, Rus mimarlık stüdyosu T + T mimarları ile ortaklaşa, Moskova'daki Sberbank'ın yeni şirket merkezinde geniş ve çok işlevli bir atriyum tasarladı. Gün ışığı alan avlu, iç avlunun odak noktası olan asma elmas şeklindeki toplantı odası ile çeşitli ortak çalışma alanlarına ve bir kahve barına ev sahipliği yapıyor. Ayna yansımaları, camlı iç cephe ve bitkilerin kullanımı ferahlık ve süreklilik duygusu katıyor.

Proje Adı : Sberbank Headquarters, Tasarımcıların adı : Evolution Design, Müşterinin adı : Sberbank of Russia.

Sberbank Headquarters Atriyum

Bu olağanüstü tasarım, oyuncak, oyun ve hobi ürünleri tasarım yarışmasında platin tasarım ödülü kazanmıştır. Daha birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı oyuncak, oyun ve hobi ürünleri tasarım çalışmalarını keşfetmek için platin ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.