Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Ambalaj

Winetime Seafood

Ambalaj Winetime Seafood serisi için ambalaj tasarımı, ürünün tazeliğini ve güvenilirliğini göstermeli, rakiplerinden olumlu yönde farklı olmalı, uyumlu ve anlaşılır olmalıdır. Kullanılan renkler (mavi, beyaz ve turuncu) bir kontrast oluşturur, önemli unsurları vurgular ve marka konumlandırmasını yansıtır. Geliştirilen tek benzersiz konsept, seriyi diğer üreticilerden ayırır. Görsel bilgi stratejisi serinin ürün çeşitliliğini belirlemeyi mümkün kılmış, fotoğraflar yerine resimlerin kullanılması ambalajı daha ilgi çekici hale getirmiştir.

Proje Adı : Winetime Seafood, Tasarımcıların adı : Olga Takhtarova, Müşterinin adı : SOT B&D.

Winetime Seafood Ambalaj

Bu olağanüstü tasarım, oyuncak, oyun ve hobi ürünleri tasarım yarışmasında platin tasarım ödülü kazanmıştır. Daha birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı oyuncak, oyun ve hobi ürünleri tasarım çalışmalarını keşfetmek için platin ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.