Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Özel Konut

House L019

Özel Konut Bütün evde basit ama sofistike bir malzeme ve renk konsepti kullanıldı. Beyaz duvarlar, ahşap meşe zeminler ve banyolar ve bacalar için yerel Kireçtaşı. Kesinlikle hazırlanmış detaylandırma, hassas bir lüks atmosferi yaratır. Tam olarak oluşturulmuş manzaralar, serbestçe yüzen L şeklindeki yaşam alanını belirler.

Ofis

Studio Atelier11

Ofis Bina, orijinal geometrik formun en güçlü görsel görüntüsüne sahip bir "üçgene" dayanıyordu. Yüksek bir yerden aşağıya bakarsanız, toplam beş farklı üçgen görebilirsiniz. Farklı boyutlardaki üçgenlerin kombinasyonu, "insan" ve "doğa" nın buluştukları bir yer olarak rol oynadığı anlamına gelir.

Konut Evi

Tei

Konut Evi Yamaç arazilerinin çoğunu oluşturan, emekli olduktan sonra rahat bir yaşamın, alışılmış bir şekilde istikrarlı bir tasarımla gerçekleşmesi büyük beğeni topladı. Zengin bir ortam almak için. Ama bu sefer villa mimarisi değil, kişisel konut. Sonra ilk olarak planın tamamında mantıksızlık olmaksızın olağan hayatı rahat geçirebileceği üzerine bir yapı oluşturmaya başladık.

Iç Ortak Alanlar

Highpark Suites

Iç Ortak Alanlar Highpark Suites Ortak Alanları, kentsel Gen-Y yaşam tarzlarının yeşil yaşam, iş, eğlence ve toplumla kusursuz entegrasyonunu keşfeder. Büyüleyici lobilerden heykelsi gökyüzü kortlarına, etkinlik salonlarına ve eğlenceli toplantı odalarına kadar bu eğlence alanları, sakinlerin evlerinin bir uzantısı olarak kullanmaları için tasarlanmıştır. Sorunsuz iç mekan dış mekan yaşamından, esneklikten, etkileşimli anlardan ve kentsel renk ve doku paletinden ilham alan MIL Design, sınırları zorlayarak her alanın sakinleri ve tropikal ortamı göz önünde bulundurduğu benzersiz, sürdürülebilir ve bütünsel bir topluluk yarattı

Kitapçı, Alışveriş Merkezi

Jiuwu Culture City , Shenyang

Kitapçı, Alışveriş Merkezi Jato Design, geleneksel bir kitabevini dinamik, çok kullanımlı bir alana dönüştürmekle görevlendirildi - sadece bir alışveriş merkezi değil, aynı zamanda kitaptan ilham alan etkinlikler ve daha fazlası için bir kültür merkezi olacak. Centrepice, ziyaretçilerin dramatik tasarımlarla zenginleştirilmiş, daha açık tonlu ahşap kaplı bir ortama geçtikleri "kahraman" alanıdır. Fener benzeri kozalar tavandan sarkarken merdivenler, ziyaretçileri basamaklarda otururken oyalanmaya ve okumaya teşvik eden ortak alanlar olarak hizmet ediyor.

Otel Iç Tasarımı

Stories Container

Otel Iç Tasarımı Konteyner, kargoları yerlere taşır. Otel, gezginler için dinlenme yerleri sağlar. Ortak noktaları, geçici bir dinlenme yeridir. Bu yüzden otel konsepti olarak "konteyner" kullanılıyor. Otel sadece dinlenme yeri değil, aynı zamanda kişiliğe sahip bir mekan. Her odanın kendi ifadesi ve kişiliği vardır. Bu nedenle, aşağıdaki gibi sekiz farklı süit oluşturun: Indulge, Evolve, WabiSabi, Shine Flower, Pantone, Fantasy, Journey ve Ballerina. Ahır Evi sadece bir dinlenme yeri değil, aynı zamanda ruhunuz için bir ikmal istasyonu.