Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Hafta Sonu Ikametgahı

Cliff House

Hafta Sonu Ikametgahı Bu, Cennet Nehri'nin (Japonca'da 'Tenkawa') kıyısında, dağ manzaralı bir balıkçı kulübesidir. Betonarme yapı, altı metre uzunluğunda basit bir tüptür. Borunun yol kenarı ucu, karşı ağırlıklandırılır ve zeminin derinliklerine sabitlenir, böylece yatay olarak kıyıdan uzanır ve su üzerinde asılı kalır. Tasarım basit, iç mekan ferah ve nehir kenarındaki güverte gökyüzüne, dağlara ve nehre açık. Yol seviyesinin altına inşa edildiğinde, yol kenarından sadece kabinin çatısı görülebilir, bu nedenle yapı görüşü engellemez.

Proje Adı : Cliff House, Tasarımcıların adı : Masato Sekiya, Müşterinin adı : PLANET Creations Sekiya Masato Architecture Design Office.

Cliff House Hafta Sonu Ikametgahı

Bu olağanüstü tasarım, oyuncak, oyun ve hobi ürünleri tasarım yarışmasında platin tasarım ödülü kazanmıştır. Daha birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı oyuncak, oyun ve hobi ürünleri tasarım çalışmalarını keşfetmek için platin ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.