Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Forklift Operatörü Simülatörü

Forklift simulator

Forklift Operatörü Simülatörü Sheremetyevo-Cargo'dan forklift operatörü simülatörü, forklift sürücülerinin eğitimi ve nitelik kontrolü için tasarlanmış özel bir makinedir. Kontrol sistemi, oturma yeri ve katlanır panoramik ekranı olan bir kabini temsil eder. Ana simülatör gövde malzemesi metaldir; ayrıca entegre poliüretan köpükten yapılmış plastik elemanlar ve ergonomik kaplamalar vardır.

Proje Adı : Forklift simulator, Tasarımcıların adı : Anna Kholomkina, Müşterinin adı : Sheremetyevo-Cargo.

Forklift simulator Forklift Operatörü Simülatörü

Bu iyi tasarım, ambalaj tasarım yarışmasında bir tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı ambalaj tasarım çalışmalarını keşfetmek için ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.