Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Eczane Dağıtımı

The Cutting Edge

Eczane Dağıtımı The Cutting Edge, Japonya'nın Himeji Şehrindeki komşu Daiichi Genel Hastanesi ile ilişkili bir eczanedir. Bu tür eczanelerde, müşterinin ürünlere perakende türünde olduğu gibi doğrudan erişimi yoktur; daha ziyade ilaçları arka bahçede bir eczacı tarafından tıbbi reçete gösterdikten sonra hazırlanacak. Bu yeni bina, ileri bir tıp teknolojisine uygun olarak Yüksek teknoloji ürünü net bir görüntü sunarak hastanenin imajını desteklemek için tasarlanmıştır. Beyaz minimalist ama tamamen işlevsel bir alanla sonuçlanır.

Proje Adı : The Cutting Edge, Tasarımcıların adı : Tetsuya Matsumoto, Müşterinin adı : Eri Matsuura Himeji Daiichi Hospital.

The Cutting Edge Eczane Dağıtımı

Bu olağanüstü tasarım, oyuncak, oyun ve hobi ürünleri tasarım yarışmasında platin tasarım ödülü kazanmıştır. Daha birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı oyuncak, oyun ve hobi ürünleri tasarım çalışmalarını keşfetmek için platin ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.