Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Cilt Bakım Paketi

Bionyalux

Cilt Bakım Paketi Yeni cilt bakım ürünlerinde cildi yenileme kavramı, küspe geri dönüşümü, çevre koruma ve ekolojik kavramın sıfır yükü ile örtüşmektedir. 30 günlük cilt iyileştirme tedavi sürecinin 60 günlük gıda sınıfı sınırlı raf ömrü ürün özelliklerinden, ürünün görsel tanıma sembolü olarak 30 ve 60, kullanımın üç aşaması ise 1,2, 3 vizyona entegre edilmiştir.

Pirinç Ambalajı

Songhua River

Pirinç Ambalajı Songhua River Rice, SOURCEAGE Food Group bünyesinde yer alan yüksek kaliteli bir pirinç ürünüdür. Geleneksel Çin festivali - Bahar Şenliği yaklaşırken, Bahar Şenliği hediyelerinin müşterilerine hediye olarak güzel bir şekilde paketlenmiş pirinç ürününü tasarlarlar, bu nedenle genel tasarımın, geleneksel Çin kültürel unsurlarını vurgulayarak Bahar Şenliği'nin şenlikli atmosferini yansıtması gerekir. ve hayırlı iyi anlam.

Heykel Yerleştirme

Superegg

Heykel Yerleştirme Superegg, insan rahatlığını ve çevre üzerindeki etkisini sembolize eden tek kullanımlık kahve kapsüllerinin hızla çoğalmasını temsil ediyor. Yerin üstünde yükselen dokulu geometrik süper-egg şekli, matematikçi Gabriel Lame tarafından belgelendiği gibi, mükemmel çizgiler halinde düzenlenmiş rastgele atılmış kahve kapsülleri ile noktalı. İçsel deneyim, izleyiciyi tüm açılardan ve mesafelerden meşgul eder. Sosyal medyada ve yerel toplulukta bir eylem çağrısı yoluyla 3000'den fazla kapsül toplandı. Superegg, izleyicinin atıkları incelemesine ve yeni geri dönüşüm alışkanlıklarını teşvik etmesine olanak tanır.

Gurme Yemek Hediye Seti

Saintly Flavours

Gurme Yemek Hediye Seti Saintly Flavours, lüks mağazaların tüketicilerini hedefleyen bir gurme yemek hediye setidir. Yemek ve yemeğin moda olduğu trendin ardından, projenin ilham kaynağı 2018'in Katolikliğin Met Gala moda temasından geliyor. Jeremy Bonggu Kang, Katolik Manastırlarında zengin sanat geleneğini ve yüksek kaliteli yemek yapımını temsil etmek için süslü ve geleneksel gravür çizim stilini kullanarak lüks mağaza tüketicilerinin dikkatini çeken bir görünüm yaratmaya çalıştı.

Çiftlik

House On Pipes

Çiftlik Aşamalı bir şekilde yerleştirilmiş ince çelik borulardan oluşan bir ızgara, binanın ayak izini en aza indirirken, yaşam alanını bunun üzerine kaldırmak için sağlamlık ve stabilite sağlar. Minimalist ikon yaklaşımına uygun olarak bu çiftlik evi, iç ısı kazanımını azaltmak için mevcut ağaçlar çerçevesinde tasarlanmıştır. Bu, cephedeki Uçucu kül bloklarının kasıtlı olarak kademelendirilmesi ve sonuçta ortaya çıkan boşluk ve gölgenin binayı doğal olarak soğutmasıyla daha da desteklenmiştir. Evin yükseltilmesi aynı zamanda peyzajın kesintisiz ve görüşlerin sınırsız olmasını da sağladı.

Ev

Basalt

Ev Zarif olmasının yanı sıra konfor için üretildi. Bu tasarım gerçekten göz alıcı ve hem içinde hem de dışında dikkat çekici. Özellikler arasında meşe ağacı, bol güneş ışığı almak için yapılmış pencereler ve gözleri yatıştırıcıdır. Güzelliği ve tekniği ile büyüleyicidir. Bu eve girdikten sonra, sizi ele geçiren dinginliği ve vaha hissini fark edemezsiniz. Ağaçların ve çevresinin esintisi, güneş ışınlarıyla bu evi yoğun şehir hayatından uzakta yaşamak için eşsiz bir yer haline getiriyor. Bazalt evi, çeşitli insanları memnun etmek ve barındırmak için inşa edilmiştir.