Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Konyak Bardağı

30s

Konyak Bardağı Eser, konyak içmek için tasarlandı. Bir cam stüdyosunda serbest üflenir. Bu, her cam parçasını ayrı kılar. Camın tutulması kolaydır ve her açıdan ilginç görünür. Camın şekli ışığı farklı açılardan yansıtır ve içmeye ekstra keyif katar. Fincanın basık şekli sayesinde bardağı her iki yanında da dilediğiniz gibi masanın üzerine yerleştirebilirsiniz. Eserin adı ve fikri, sanatçının yaşlanmasını kutlamaktadır. Tasarım, yaşlanmanın nüanslarını yansıtır ve kaliteyi artıran eskiyen konyak geleneğini çağrıştırır.

Çok Işlevli Gitar

Black Hole

Çok Işlevli Gitar Kara delik, hard rock ve metal müzik tarzlarına dayanan çok işlevli bir gitardır. Vücut şekli, gitaristlere rahatlık hissi verir. Görsel efektler ve öğrenme programları oluşturmak için klavyede bir sıvı kristal ekran ile donatılmıştır. Gitarın boynunun arkasındaki Braille işaretleri, görme engelli veya az gören kişilerin gitar çalmasına yardımcı olabilir.

Konut Ev Iç Tasarımı

Urban Twilight

Konut Ev Iç Tasarımı Mekan, projede uygulanan malzeme ve detaylar açısından tasarım zenginliğiyle dolu. Bu dairenin planı, mekanı karakterize eden, ancak aynı zamanda kiracılar için geniş ve cömert bir mekansal his yaratmak için bir meydan okuma olan ince Z şeklidir. Tasarımcı, açık alanın sürekliliğini kesecek duvarlar sağlamadı. Bu işlemle iç mekan, ambiyans yapmak için odayı aydınlatan ve mekanı rahat ve geniş hale getiren doğa güneş ışığını alır. İşçilik aynı zamanda mekanı ince dokunuşlarla detaylandırıyor. Metal ve doğal malzemeler tasarımın kompozisyonunu şekillendiriyor.

Çok Işlevli Küpeler

Blue Daisy

Çok Işlevli Küpeler Daisy, iki çiçeğin bir, bir iç bölüm ve bir dış taç bölümü halinde birleştirildiği kompozit çiçeklerdir. Gerçek aşkı veya nihai bağı temsil eden ikisinin iç içe geçmesini sembolize eder. Tasarım, papatya çiçeğinin benzersizliğiyle harmanlanır ve kullanıcının Mavi Papatyayı birçok şekilde takmasına olanak tanır. Yapraklar için mavi safir seçimi, umut, arzu ve sevgi için ilhamı vurgulamak içindir. Ortadaki çiçek taç yaprağı için seçilen sarı safir, kullanıcıya zarafetini gösterme konusunda tam bir huzur ve güven veren bir neşe ve gurur duygusu hissetmek için kullanıcıyı yutar.

Kolye Ucu

Eternal Union

Kolye Ucu Bir mücevher tasarımcısının yeni bir kariyerine devam etmeye karar veren profesyonel bir tarihçi olan Olga Yatskaer imzalı Ebedi Birlik, basit ama anlam dolu görünüyor. Bazıları içinde Kelt takılarının bir dokunuşunu veya hatta bir Herakles düğümü bulabilirdi. Parça, birbirine bağlı iki şekle benzeyen sonsuz bir şekli temsil ediyor. Bu efekt, parça üzerine oyulmuş ızgara benzeri çizgilerle yaratılır. Başka bir deyişle - ikisi bir olarak birbirine bağlıdır ve biri, ikisinin birliğidir.

Binicilik Köşk

Oat Wreath

Binicilik Köşk Binicilik köşk, yeni oluşturulan binicilik merkezinin bir parçasıdır. Nesne, kültürel miras üzerinde yer alır ve serginin tarihi topluluğunun kültürel alanı tarafından korunur. Ana mimari konsept, masif sütun duvarlarının şeffaf ahşap dantel elemanlar lehine dışlanmasıdır. Cephe süslemesinin ana nedeni, buğday başakları veya yulaf şeklinde stilize ritmik bir desendir. İnce metal sütunlar, at başının stilize edilmiş bir silueti şeklinde tamamlanmasıyla, yukarı kaldırılan yapıştırılmış ahşap çatının ışık ışınlarını neredeyse algılanamaz bir şekilde destekliyor.