Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Içki Markalaması Ve Paketleme

Jus Cold Pressed Juicery

Içki Markalaması Ve Paketleme Logo ve ambalaj, yerel M - N Associates firması tarafından tasarlandı. Ambalaj, genç ve havalı ama aynı zamanda bir şekilde yakışıklı olmak arasında doğru bir denge kuruyor. Beyaz serigrafi logo, onu vurgulayan beyaz başlık ile renkli içeriğe zıt görünüyor. Şişenin üçgen yapısı, biri logo için, ikisi bilgi için, özellikle de yuvarlak köşeler hakkındaki ayrıntılı bilgiler için olmak üzere üç ayrı panel oluşturmak için çok güzel.

Sarkıt Lamba

Space

Sarkıt Lamba Bu kolyenin tasarımcısı, asteroitlerin eliptik ve parabolik yörüngelerinden ilham aldı. Lambanın benzersiz şekli, mükemmel bir denge oluşturan 3D baskılı bir halka içinde hassas bir şekilde düzenlenmiş anotlanmış alüminyum direklerle tanımlanır. Ortadaki beyaz cam gölge, direklerle uyum sağlar ve sofistike görünümüne katkıda bulunur. Bazıları lambanın bir meleğe benzediğini söylerken, diğerleri zarif bir kuşa benzediğini düşünüyor.

Bilezik

Phenotype 002

Bilezik Fenotip 002 bileziğinin formu, biyolojik büyümenin dijital simülasyonunun sonucudur. Yaratıcı süreçte kullanılan algoritma, biyolojik yapının alışılmadık organik şekiller oluşturan davranışını taklit etmeye, optimum yapı ve malzeme dürüstlüğü sayesinde göze çarpmayan güzelliğe ulaşmaya izin veriyor. Prototip, 3D baskı teknolojisi kullanılarak gerçekleştirildi. Son aşamada, takı parçası pirinçten elde dökülür, cilalanır ve detaylara dikkat edilerek bitirilir.

Ateş Pişirme Seti

Firo

Ateş Pişirme Seti FIRO, her açık ateş için çok işlevli ve taşınabilir 5 kg'lık bir pişirme setidir. Fırın, yiyecek seviyesini korumak için döner bir destek ile bir çekmece ray konstrüksiyonuna çıkarılabilir şekilde tutturulmuş 4 tencere tutar. Böylelikle FIRO, fırın ateşin yarısına kadar uzandığında yiyecek dökmeden çekmece gibi kolay ve güvenli bir şekilde kullanılabilir. Tencere pişirme ve yemek amaçlı kullanılır ve sıcakken ısı yalıtım ceplerinde taşımak için tencerelerin her iki tarafına klipslenen çatal bıçak takımı ile tutulur. Aynı zamanda, tüm yararlı ekipmanı tutan bir çanta olan bir battaniye de içerir.

Konut Evi

Boko and Deko

Konut Evi Ev sakinlerinin, mobilyaların önceden belirlediği sıradan evlerde nerede olduklarını belirlemek yerine, kendi duygularına uygun, kendi yerlerini aramalarını sağlayan evdir. Kuzeyde ve güneyde uzun tünel şeklindeki boşluklara farklı yükseklikteki zeminler yerleştirilmiş ve çeşitli şekillerde birbirine bağlanmış, zengin bir iç mekan gerçekleştirmiştir. Sonuç olarak, çeşitli atmosferik değişiklikler yaratacaktır. Bu yenilikçi tasarım, geleneksel yaşama yeni sorunlar sunarken evdeki konforu yeniden düşündüklerine saygı duyarak büyük beğeni topluyor.

Bistro Restoran

Gatto Bianco

Bistro Restoran Bu sokak bistrosunda retro hikayelerin eğlenceli bir karışımı, ikonik tarzların çeşitli mobilyalarını kapsar: eski Windsor çift koltukları, Danimarka retro koltukları, Fransız endüstriyel sandalyeleri ve Loft deri bar tabureleri. Bina, resim pencerelerinin yanı sıra, güneşli bir ortamda rustik hisler sağlayan eski püskü-şık tuğla sütunlardan ve oluklu metal tavan destek ambiyans aydınlatmasının altında pandantiflerden oluşmaktadır. Çimlerin üzerinde yürüyen ve ağacın altına saklanmak için koşan kedi yavrusu metal sanatı, renkli ahşap dokulu fonda yankılanarak, canlı ve hareketli dikkat çekiyor.

Günün tasarım efsanesi

Efsanevi tasarımcılar ve ödüllü çalışmaları.

Design Legends, iyi tasarımlarıyla Dünyamızı daha iyi bir yer haline getiren son derece ünlü tasarımcılardır. Efsanevi tasarımcıları ve yenilikçi ürün tasarımlarını, özgün sanat eserlerini, yaratıcı mimariyi, olağanüstü moda tasarımlarını ve tasarım stratejilerini keşfedin. Dünya çapında ödüllü tasarımcıların, sanatçıların, mimarların, yenilikçilerin ve markaların orijinal tasarım çalışmalarının keyfini çıkarın ve keşfedin. Yaratıcı tasarımlardan ilham alın.