Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Mobilya Koleksiyonu

Phan

Mobilya Koleksiyonu Phan Koleksiyonu, Taylandlı bir konteyner kültürü olan Phan konteynerinden esinlenmiştir. Tasarımcı, onu güçlü kılan mobilyanın yapısını oluşturmak için Phan kaplarının yapısını kullanır. Onu modern ve sade kılan formu ve ayrıntıları tasarlayın. Tasarımcı, diğerlerinden farklı, karmaşık ve benzersiz bir ayrıntı oluşturmak için lazer kesim teknolojisini ve CNC ahşapla katlanan metal sac makine kombinasyonunu kullandı. Yapının uzun, güçlü ancak hafif kalması için yüzey toz boya ile kaplanmıştır.

Tekerlekli Sandalye

Ancer Dynamic

Tekerlekli Sandalye Tekerlekli sandalyeyi engelleyen yatak yarasını önleyen Ancer, sadece hareketlerinin akıcılığına değil, aynı zamanda hastanın, özellikle uzun süre kullananlar olmak üzere rahatına odaklanıyor. Koltuk minderine yerleştirilmiş dinamik hava yastığı ve döndürülebilir tutamakla birlikte yenilikçi tasarım, onu normal tekerlekli sandalyeden farklı kılar. Çok fazla çaba harcanarak tekerlekli sandalyenin tasarımı tamamlandı ve yatak yaralarını önlemeye yardımcı olduğu kanıtlandı. Çözüm ve tasarım ilkeleri, tekerlekli sandalye kullanıcılarından toplanan sonuçlara dayanır ve bu da gerçek bir kullanıcı deneyimine yol açar.

3D Animasyon

Alignment to Air

3D Animasyon Yaratıcı harf animasyonuna gelince Jin, A alfabesiyle başladı. Konsept adımına gelince, oldukça aktif ama aynı zamanda organize olan felsefesine yansıyan daha dinç ruh hallerini görmeye çalıştı. Yol boyunca, bu projenin başlığı olan havaya uyum sağlamak gibi bir şekilde fikrini tamamen destekleyen çelişkili sözcükler buldu. Bunu akılda tutarak, animasyon ilk kelimede daha kesin ve hassas anlar sunar. Öte yandan, bu son mektubu tezahür ettirmek için oldukça esnek ve gevşek bir titreşimle sonuçlanır.

Web Tasarımı Ve Ux

Si Me Quiero

Web Tasarımı Ve Ux Sí, Me Quiero web sitesi kişinin kendisi olmaya yardımcı olan bir alandır. Projeyi gerçekleştirmek için mülakatlar yapılmalı ve kadınlarla ilgili sosyal ve kültürel bağlamın araştırılması gerekiyordu; toplumdaki ve kendisiyle olan yansıması. Web'in bir eşlik olacağı ve kendini sevmesine yardımcı olacak bir yaklaşımla yürütüleceği sonucuna varıldı. Tasarımda, müşteri tarafından yayınlanan kitabın markasının renklerine, belirli eylemlere dikkat çekmek için kırmızı kontrastlar kullanılarak nötr tonlar ile sadelik yansıtılmıştır. İlham, yapılandırmacılık sanatından geldi.

Şarap Etiket Tasarımı

314 pi

Şarap Etiket Tasarımı Şarap tadımı ile deney yapmak, yeni yollara ve farklı aromalara yol açan hiç bitmeyen bir süreçtir. Sonsuz pi dizisi, sonuncusunu bilmeden sonsuz ondalık sayıları olan irrasyonel sayı, sülfitsiz bu şarapların ismine ilham kaynağı oldu. Tasarım, 3,14 şarap serisinin özelliklerini resim veya grafik arasına gizlemek yerine ön plana çıkarmayı hedefliyor. Minimalist ve basit bir yaklaşımı izleyen etiket, Oenologist'in defterinde görülebilen bu doğal şarapların yalnızca gerçek özelliklerini gösterir.

Yaya Köprülerinin Enerjik Aktivasyonu

Solar Skywalks

Yaya Köprülerinin Enerjik Aktivasyonu Pekin gibi dünya metropolleri, yoğun trafik arterlerinden geçen çok sayıda yaya köprüsüne sahiptir. Genellikle çekici değildirler ve genel kentsel izlenimi düşürürler. Tasarımcıların yaya köprülerini estetik, güç üreten PV modülleri ile kaplama ve bunları çekici şehir noktalarına dönüştürme fikri sadece sürdürülebilir olmakla kalmıyor, aynı zamanda şehir manzarasında göze çarpan heykelsi bir çeşitlilik yaratıyor. Yaya köprülerinin altındaki E-araba veya E-bisiklet şarj istasyonları, güneş enerjisini doğrudan yerinde kullanır.

Günün tasarım efsanesi

Efsanevi tasarımcılar ve ödüllü çalışmaları.

Design Legends, iyi tasarımlarıyla Dünyamızı daha iyi bir yer haline getiren son derece ünlü tasarımcılardır. Efsanevi tasarımcıları ve yenilikçi ürün tasarımlarını, özgün sanat eserlerini, yaratıcı mimariyi, olağanüstü moda tasarımlarını ve tasarım stratejilerini keşfedin. Dünya çapında ödüllü tasarımcıların, sanatçıların, mimarların, yenilikçilerin ve markaların orijinal tasarım çalışmalarının keyfini çıkarın ve keşfedin. Yaratıcı tasarımlardan ilham alın.