Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Katlanır Gözlük

Blooming

Katlanır Gözlük Sonja'nın gözlük tasarımı, çiçek açan çiçeklerden ve ilk gözlük çerçevelerinden esinlenmiştir. Tasarımcı, doğanın organik formlarını ve gözlük çerçevelerinin işlevsel unsurlarını birleştirerek, birkaç farklı görünüm verecek şekilde kolayca manipüle edilebilen dönüştürülebilir bir ürün geliştirdi. Ürün ayrıca taşıma çantasında olabildiğince az yer kaplayarak pratik bir katlama imkanı ile tasarlandı. Lensler Orkide çiçek baskıları ile lazer kesim pleksiglastan üretilir ve çerçeveler manuel olarak 18 ayar altın kaplama pirinç kullanılarak yapılır.

Yemek Kitabı

12 Months

Yemek Kitabı İlk kez yazar Eva Bezzegh'in hazırladığı Macarca yemek kitabı 12 Months sehpası, Artbeet Publishing tarafından Kasım 2017'de piyasaya sürüldü. Dünyanın dört bir yanından çeşitli mutfaklardan tatları içeren mevsimlik salataları aylık bir yaklaşımla sunan eşsiz bir pitoresk sanatsal başlıktır. Bölümler, mevsimsel tarifleri ve ilgili yiyecekleri, yerel manzaraları ve yaşam portrelerini listeleyerek 360pp'de tüm yıl boyunca tabaklarımızdaki ve doğadaki mevsim değişikliklerini takip ediyor. Böylesine tematik olmayan bir tarif koleksiyonu olmasının yanı sıra, kalıcı bir sanatsal kitap deneyimi vaat ediyor.

Tarihi Bina Tadilatı

BrickYard33

Tarihi Bina Tadilatı Tayvan'da bu türden tarihi bina tadilatı vakaları olsa da tarihi önemi var, eskiden kapalı bir yer, şimdi herkesin önünde açılıyor. Burada yemek yiyebilir, burada yürüyüşe çıkabilir, burada performans sergileyebilir, burada manzaranın tadını çıkarabilir, burada müzik dinleyebilir, dersler verebilir, düğün yapabilir ve hatta BMW ve AUDI otomobil sunumunu yeni bitirdikten sonra çok sayıda Fonksiyon ile. Burada yaşlıların anılarını bulabilir, aynı zamanda anılar yaratmak için genç nesil de olabilir.

Yardım Robotu

Spoutnic

Yardım Robotu Spoutnic, tavukları yuva kutularına yatırmaları için eğitmek için tasarlanmış bir destek robotudur. Tavuklar yaklaşıp yuvaya dönerler. Normalde, tavukların yere yumurtlamasını önlemek için yetiştirici, yumurtlamanın zirvesinde her saat hatta yarım saatte bir tüm binalarını dolaşmak zorundadır. Küçük otonom Spoutnic robot, tedarik zincirlerinin altından kolayca geçer ve tüm binada dolaşabilir. Bataryası günü tutar ve bir gecede şarj olur. Yetiştiricileri sıkıcı ve uzun bir işten kurtararak daha iyi bir verim sağlar ve hizmet dışı bırakılan yumurta sayısını sınırlar.

Kahve Ambalajı

The Mood

Kahve Ambalajı Tasarım, her biri farklı bir bölgeden farklı bir kahveyi temsil eden beş farklı elle çizilmiş, vintage esintili ve biraz gerçekçi maymun yüzlerini sergiliyor. Başlarında şık, klasik bir şapka. Yumuşak ifadeleri merak uyandırır. Bu zarif maymunlar kaliteyi ima eder, ironik karmaşıklıkları karmaşık aroma özellikleriyle ilgilenen kahve içenlere hitap eder. İfadeleri şakacı bir şekilde bir ruh halini temsil eder, aynı zamanda kahvenin hafif, sert, ekşi veya pürüzsüz lezzet profiline de işaret eder. Tasarım basit ama akıllıca, her ruh hali için bir kahve.

Konyak Bardağı

30s

Konyak Bardağı Eser, konyak içmek için tasarlandı. Bir cam stüdyosunda serbest üflenir. Bu, her cam parçasını ayrı kılar. Camın tutulması kolaydır ve her açıdan ilginç görünür. Camın şekli ışığı farklı açılardan yansıtır ve içmeye ekstra keyif katar. Fincanın basık şekli sayesinde bardağı her iki yanında da dilediğiniz gibi masanın üzerine yerleştirebilirsiniz. Eserin adı ve fikri, sanatçının yaşlanmasını kutlamaktadır. Tasarım, yaşlanmanın nüanslarını yansıtır ve kaliteyi artıran eskiyen konyak geleneğini çağrıştırır.

Günün tasarım ekibi

Dünyanın en büyük tasarım ekipleri.

Bazen gerçekten harika tasarımlar ortaya çıkarmak için çok büyük bir yetenekli tasarımcı ekibine ihtiyacınız var. Her gün, ödüllü, yenilikçi ve yaratıcı bir tasarım ekibine sahibiz. Dünya çapındaki tasarım ekiplerinden özgün ve yaratıcı mimari, iyi tasarım, moda, grafik tasarımı ve tasarım stratejisi projelerini keşfedin ve keşfedin. Büyük usta tasarımcıların orijinal eserlerinden ilham alın.