Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Marka Tasarımı

Queen

Marka Tasarımı Genişletilmiş tasarım, kraliçe ve satranç tahtası konseptine dayanmaktadır. Siyah ve altın rengi iki renk ile tasarım, yüksek sınıf duygusunu iletmek ve görsel imajı yeniden şekillendirmektir. Ürünün kendisinde kullanılan metal ve altın hatların yanı sıra, sahnenin unsuru satrancın savaş izlenimini uyandırmak için inşa ediliyor ve savaşın dumanını ve ışığını yaratmak için sahne ışıklarının koordinasyonunu kullanıyoruz.

Heykel

Atgbeyond

Heykel Xi'an, Büyük İpek Yolu'nun başlangıç noktasında yer almaktadır. Sanatın yaratıcı araştırma sürecinde, Xi'an W otel markasının modern doğasını, Xi'an'ın özel tarihini ve kültürünü ve Tang Hanedanlığı'nın harika sanat hikayelerini birleştiriyorlar. Pop, grafiti sanatı ile birleştiğinde, derin bir etki yaratan W otelin sanatsal ifadesi haline geldi.

Yong Bir Liman Markalaşması

Hak Hi Kong

Yong Bir Liman Markalaşması Teklif, Yong-An Balıkçı Limanı için CI sistemini yeniden inşa etmek için üç konsept kullanıyor. İlki, Hakka topluluğunun kültürel özelliklerinden çıkarılan belirli görsel malzemelerle oluşturulan yeni bir logo. Bir sonraki adım, eğlence deneyiminin yeniden araştırılması, ardından turistleri limana yönlendirmek için onları temsil eden iki maskot karakteri yaratın ve yeni cazibe merkezlerinde görünmelerine izin verin. Son olarak, içeride dokuz yer planlamak, eğlence aktiviteleri ve lezzetli mutfaklarla çevrelemek.

Sergi Tasarımı

Tape Art

Sergi Tasarımı 2019'da çizgiler, renk parçaları ve flüoresandan oluşan görsel bir parti Taipei'yi ateşledi. FunDesign.tv ve Tape That Collective tarafından düzenlenen Tape That Art Sergisiydi. Sıra dışı fikir ve tekniklere sahip çeşitli projeler, 8 bant sanatı enstalasyonunda sunuldu ve sanatçıların geçmişte yaptıkları çalışmaların videolarıyla birlikte 40'ın üzerinde bant resmi sergilendi. Etkinliği sürükleyici bir sanat ortamı haline getirmek için parlak sesler ve ışık eklediler ve uyguladıkları malzemeler arasında kumaş bantlar, kanal bantları, kağıt bantlar, ambalaj masalları, plastik bantlar ve folyolar yer aldı.

Kuaför

Vibrant

Kuaför Botanik görüntünün özünü yakalayan, koridor boyunca oluşturulmuş gökyüzü bahçesi, konukları hemen altında güneşlenmeye karşılar, kalabalığın arasından sıyrılıp girişten onları karşılar. Uzaya daha fazla göz atan daraltılmış düzen, ayrıntılı altın rötuşlarla yukarı doğru genişler. Botanik metaforlar hala odanın her yerinde canlı bir şekilde ifade ediliyor, sokaklardan gelen telaşın yerini alıyor ve burası gizli bir bahçeye dönüşüyor.

Özel Konut

City Point

Özel Konut Tasarımcı, kentsel peyzajdan ilham aldı. Telaşlı kentsel alan manzarası, bu sayede yaşam alanına 'uzatıldı' ve projeyi Metropolitan temasıyla karakterize etti. Koyu renkler, muhteşem görsel efektler ve atmosfer yaratmak için ışıkla vurgulandı. Yüksek binalar ile mozaik, resim ve dijital baskılar benimsenerek, modern bir şehir izlenimi iç mekana taşındı. Tasarımcı, özellikle işlevselliğe odaklanan mekansal planlama konusunda büyük çaba sarf etti. Sonuç, 7 kişiye hizmet verecek kadar geniş, şık ve lüks bir ev oldu.

Günün tasarım ekibi

Dünyanın en büyük tasarım ekipleri.

Bazen gerçekten harika tasarımlar ortaya çıkarmak için çok büyük bir yetenekli tasarımcı ekibine ihtiyacınız var. Her gün, ödüllü, yenilikçi ve yaratıcı bir tasarım ekibine sahibiz. Dünya çapındaki tasarım ekiplerinden özgün ve yaratıcı mimari, iyi tasarım, moda, grafik tasarımı ve tasarım stratejisi projelerini keşfedin ve keşfedin. Büyük usta tasarımcıların orijinal eserlerinden ilham alın.