Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Bira Ambalajı

Okhota Strong

Bira Ambalajı Bu yeniden tasarımın arkasındaki fikir, ürünün yüksek ABV'sini görsel olarak tanınabilir sağlam malzeme - oluklu metal aracılığıyla göstermektir. Oluklu metal kabartma, cam şişeyi dokunsal ve tutması kolay hale getirirken ana motif haline gelir. Oluklu metale benzeyen grafik desen, alüminyuma aktarılırken, büyütülmüş diyagonal marka logosu ve yeni tasarımı daha dinamik hale getiren bir avcının modernize edilmiş görüntüsü ile tamamlanabilir. Hem şişe hem de teneke kutu için grafik çözümü basit ve uygulaması kolaydır. Cesur renkler ve kalın tasarım öğeleri, hedef kitleye hitap eder ve raf görünürlüğünü artırır.

Ambalaj

Stonage

Ambalaj Alkollü içecekleri yaratıcı bir şekilde 'çözünen ambalaj' konseptiyle birleştiren Melting Stone, geleneksel alkol ambalajlarının aksine benzersiz bir değer getiriyor. Normal açma ambalaj prosedürü yerine Melting Stone, yüksek sıcaklıkta bir yüzeyle temas ettiğinde kendi kendine çözülecek şekilde tasarlanmıştır. Alkol paketi sıcak su ile döküldüğünde, 'mermer' desenli ambalaj kendi kendine çözülürken, müşteri kendi özel ürünü ile içeceğin tadını çıkarmaya hazırdır. Alkollü içeceklerin tadını çıkarmanın ve geleneksel değeri takdir etmenin yeni bir yoludur.

Halı

feltstone rug

Halı Keçe taş alan halısı, gerçek taşların optik yanılsamasını verir. Farklı türden yün kullanımı halının görünümünü ve verdiği hissi tamamlar. Taşlar boyut, renk ve yükseklikte birbirinden farklıdır - yüzey doğadaki gibi görünür. Bazılarının yosun etkisi var. Her bir çakıl taşı,% 100 yün ile çevrili bir köpük çekirdeğe sahiptir. Bu yumuşak çekirdek temelinde her kaya basınç altında sıkışır. Bir halının arkası şeffaf bir mattır. Taşlar mat ile birlikte dikilir.

Modüler Kanepe

Laguna

Modüler Kanepe Laguna tasarımcı koltukları, modüler kanepeler ve banklardan oluşan geniş bir çağdaş koleksiyondur. İtalyan Mimar Elena Trevisan tarafından kurumsal oturma alanları düşünülerek tasarlanan, büyük veya küçük resepsiyon alanı ve mola alanları için uygun bir çözümdür. Kolları olan ve olmayan kavisli, dairesel ve düz koltuk modülleri, çeşitli iç tasarım şemaları oluşturmak için esneklik sağlamak üzere uyumlu sehpalarla sorunsuz bir şekilde bir araya gelecektir.

Musluk

Moon

Musluk Bu musluğun organik görünümü ve kıvrımların devamlılığı, ayın hilal evresinden esinlenmiştir. Moon Banyo Bataryası hem gövdeyi hem de kulpu benzersiz bir şekilde bütünleştirir. Ay Musluğunun profilini oluşturan, musluğun altından çıkış musluğuna doğru dairesel bir enine kesit yükselir. Temiz bir kesim, hacmi kompakt tutarken gövdeyi koldan ayırır.

Lamba

Jal

Lamba Just Another Lamp, Jal, üç ana ilkeye dayanmaktadır: basitlik, kalite ve saflık. Tasarımın basitliğini, malzemelerin kalitesini ve ürünün amacının saflığını içerir. Bu temel tutuldu ama aynı zamanda hem cama hem de ışığa eşit ölçüde önem verdi. Bu nedenle Jal, çeşitli şekillerde, formatlarda ve bağlamlarda kullanılabilir.

Günün tasarım röportajı

Dünyaca ünlü tasarımcılarla röportajlar.

Tasarım gazetecisi ile dünyaca ünlü tasarımcılar, sanatçılar ve mimarlar arasındaki tasarım, yaratıcılık ve yenilik üzerine en son röportajları ve konuşmaları okuyun. Ünlü tasarımcıların, sanatçıların, mimarların ve yenilikçilerin en son tasarım projelerini ve ödüllü tasarımlarını görün. Yaratıcılık, yenilikçilik, sanat, tasarım ve mimariye ilişkin yeni içgörüler keşfedin. Harika tasarımcıların tasarım süreçleri hakkında bilgi edinin.