Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Lavabo

Thalia

Lavabo Çiçek açmaya ve doldurmaya hazır bir tomurcuk gibi görünen lavabo: o kadar çiçek açıyor ki, üst kısımda ve alt kısımda bir öz olan masif ahşap karaçam ve tik ağacının ustaca birleşiminden yapılmıştı. Özgün lavabolar üreten, her zaman farklı tonlar ile tahılların neşeli bir şekilde iç içe geçmesiyle özel bir zarafet dokunuşu ve renk canlılığı sağlayan sağlam ve güvenli bir uyum. Bu nesnenin güzelliği, farklı şekiller ve odunsu özün karşılaşmasıyla asimetrisi ve uyumu ile karakterizedir.

Merkez Ofis

Nippo Junction

Merkez Ofis Nippo Genel Merkez, kentsel altyapı, otoban ve parkın çok katmanlı kesişim noktası üzerine inşa edilmiştir. Nippo, yol yapımında lider bir şirkettir. Japoncada "sokak" anlamına gelen Michi'yi tasarım konseptlerinin temeli olarak "çeşitli bileşenleri birbirine bağlayan şey" olarak tanımlarlar. Michi, binayı kentsel bağlamla birleştiriyor ve ayrıca bireysel çalışma alanlarını da birbirine bağlıyor. Michi, yaratıcı bağlantılar kurmak ve Junction Place'i yalnızca burada Nippo'da mümkün olan benzersiz bir çalışma alanını gerçekleştirmek için geliştirildi.

Özel Ev

Bbq Area

Özel Ev Barbekü alanı projesi, dışarıda yemek pişirmeye ve aileyi yeniden bir araya getirmeye izin veren bir alan. Şili'de barbekü alanı genellikle evden uzakta yer alır, ancak bu projede, bahçe alanının büyüsünün eve akmasına izin veren büyük, parlak katlanır pencereler kullanarak onu bahçeyle birleştiren evin bir parçasıdır. Dört mekan, doğa, havuz, yemek ve yemek pişirme benzersiz bir tasarımda birleştirilmiştir.

Sosyal Medya Dijital Yemek Tarifleri

DIY Spice Blends by Chef Heidi

Sosyal Medya Dijital Yemek Tarifleri Unilever Food Solutions, yerleşik Şef Heidi Heckmann'ı (Bölgesel Müşteri Şefi, Cape Town) Robertsons Spice Serisini kullanarak 11 benzersiz Baharat Karışımı tarifi yaratması için görevlendirdi. "Yolculuğumuz, Sizin Keşfiniz" kampanyasının bir parçası olarak fikir, eğlenceli bir Facebook kampanyası için bu malzemeleri kullanarak benzersiz görseller ve tasarımlar yaratmaktı. Her hafta Şef Heidi'nin benzersiz Baharat Karışımları, medya açısından zengin Facebook Kanvas Gönderileri olarak yayınlandı. Bu tariflerin her biri, UFS.com web sitesinde iPad ile indirilebilir.

Aydınlatma Ve Ses Sistemi

Luminous

Aydınlatma Ve Ses Sistemi Luminous, ergonomik aydınlatma çözümü ve surround ses sistemini tek bir üründe sunmak için tasarlanmıştır. Kullanıcıların hissetmek istedikleri duyguların yaratılması ve bu amaca ulaşmak için ses ve ışık kombinasyonundan yararlanılması amaçlanmaktadır. Ses yansıması temelinde geliştirilen ses sistemi, birden fazla hoparlörü kablolamaya ve mekanın etrafına monte etmeye gerek kalmadan odada 3 boyutlu surround sesi simüle eder. Sarkıt ışık olarak Luminous, doğrudan ve dolaylı aydınlatma oluşturur. Bu aydınlatma sistemi, parlamayı ve görme sorunlarını önleyen yumuşak, tek tip ve düşük kontrastlı bir ışık sağlar.

Elektrikli Bisiklet

Ozoa

Elektrikli Bisiklet OZOa elektrikli bisiklet, ayırt edici 'Z' şekline sahip bir şasiye sahiptir. Çerçeve, tekerlekler, direksiyon, koltuk ve pedallar gibi aracın temel işlevsel öğelerini birbirine bağlayan kesintisiz bir çizgi oluşturur. 'Z' şekli, yapısı doğal bir dahili arka süspansiyon sağlayacak şekilde yönlendirilmiştir. Tüm parçalarda alüminyum profil kullanımı ile ağırlık ekonomisi sağlanmaktadır. Çerçeveye çıkarılabilir, şarj edilebilir bir lityum iyon pil entegre edilmiştir.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.