Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Konut Ev

Brooklyn Luxury

Konut Ev Müşterinin zengin tarihi konutlara olan tutkusundan ilham alan bu proje, işlevsellik ve geleneğin günümüzün niyetlerine uyarlanmasını temsil ediyor. Böylece, klasik tarz seçildi, çağdaş tasarım ve modern teknolojilerin kanonlarına uyarlandı ve stilize edildi, kaliteli yeni malzemeler bu projenin yaratılmasına katkıda bulundu - New York Mimarisinin gerçek bir mücevheri. Beklenen harcamalar 5 milyon Amerikan dolarını aşacak, şık ve gösterişli, aynı zamanda işlevsel ve konforlu bir iç mekan yaratma öncülünü sunacak.

Akıllı Mobilyalar

Fluid Cube and Snake

Akıllı Mobilyalar Hello Wood, topluluk alanları için akıllı işlevlere sahip bir dış mekan mobilyası serisi yarattı. Kamusal mobilya türünü yeniden tasarlayarak, güneş panelleri ve pillerin entegrasyonunu gerektiren bir aydınlatma sistemi ve USB çıkışları içeren, görsel olarak çekici ve işlevsel kurulumlar tasarladılar. Yılan modüler bir yapıdır; öğeleri verilen siteye uyacak şekilde değişkendir. Fluid Cube, güneş pilleri içeren cam bir tepeye sahip sabit bir ünitedir. Stüdyo, tasarımın amacının günlük kullanım eşyalarını sevimli nesnelere dönüştürmek olduğuna inanıyor.

Yemek Masası

Augusta

Yemek Masası Augusta, klasik yemek masasını yeniden yorumluyor. Önümüzdeki nesilleri temsil eden tasarım, görünmez bir kökten büyüyor gibi görünüyor. Masa ayakları, bu ortak çekirdeğe yöneliktir ve kitap uyumlu masa üstünü tutmak için uzanır. Masif Avrupa ceviz ağacı bilgelik ve büyüme anlamından dolayı seçilmiştir. Genellikle mobilya üreticileri tarafından atılan ahşap, üzerinde çalışılması gereken zorluklar için kullanılır. Düğümler, çatlaklar, rüzgar sarsıntıları ve benzersiz girdaplar ağacın hayatının hikayesini anlatıyor. Ahşabın benzersizliği, bu hikayenin bir aile yadigarı mobilyasında yaşamasına izin veriyor.

Kozmetik Ambalaj

Clive

Kozmetik Ambalaj Clive kozmetik ambalaj konsepti farklı olmak için doğdu. Jonathan sadece ortak ürünlerle başka bir kozmetik markası yaratmak istemedi. Kişisel bakım açısından inandığından daha fazla duyarlılık ve biraz daha fazlasını keşfetmeye kararlı olarak, bir ana hedefe hitap ediyor. Beden ve zihin arasındaki denge. Hawaii'den ilham alan tasarımıyla, tropikal yaprakların kombinasyonu, denizin tonu ve paketlerin dokunsal deneyimi, rahatlama ve huzur hissi veriyor. Bu kombinasyon, o mekanın deneyimini tasarıma taşımayı mümkün kılıyor.

Ofis

Studio Atelier11

Ofis Bina, orijinal geometrik formun en güçlü görsel görüntüsüne sahip bir "üçgene" dayanıyordu. Yüksek bir yerden aşağıya bakarsanız, toplam beş farklı üçgen görebilirsiniz. Farklı boyutlardaki üçgenlerin kombinasyonu, "insan" ve "doğa" nın buluştukları bir yer olarak rol oynadığı anlamına gelir.

Konsept Kitap Ve Afiş

PLANTS TRADE

Konsept Kitap Ve Afiş BİTKİ TİCARETİ, eğitim materyallerinden ziyade insan ve doğa arasında daha iyi bir ilişki kurmak için geliştirilmiş, yenilikçi ve sanatsal bir botanik örnekler dizisidir. Bitkiler Ticareti Konsept Kitabı, bu yaratıcı ürünü anlamanıza yardımcı olmak için hazırlanmıştır. Ürünle birebir aynı boyutta tasarlanan kitapta sadece doğa fotoğrafları değil, doğanın bilgeliğinden ilham alan benzersiz grafikler de yer alıyor. Daha da ilginci, grafikler, tıpkı doğal bitkiler gibi her görüntünün rengi veya dokusu farklı olacak şekilde dikkatlice tipo baskı ile basılmıştır.

Günün tasarım ekibi

Dünyanın en büyük tasarım ekipleri.

Bazen gerçekten harika tasarımlar ortaya çıkarmak için çok büyük bir yetenekli tasarımcı ekibine ihtiyacınız var. Her gün, ödüllü, yenilikçi ve yaratıcı bir tasarım ekibine sahibiz. Dünya çapındaki tasarım ekiplerinden özgün ve yaratıcı mimari, iyi tasarım, moda, grafik tasarımı ve tasarım stratejisi projelerini keşfedin ve keşfedin. Büyük usta tasarımcıların orijinal eserlerinden ilham alın.