Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Diş Kliniği

Clinique ii

Diş Kliniği Clinique ii, disiplinindeki en ileri teknikleri ve malzemeleri uygulayan ve araştıran bir fikir lideri ve aydın için özel bir ortodonti kliniğidir. Mimarlar, mekanın tamamında tasarım prensibi olarak yüksek hassasiyetli tıbbi cihazların ortodontik tipik kullanımına dayanan bir implant konseptini tasarladılar. İç duvar yüzeyleri ve mobilyalar, son teknoloji tıbbi teknolojinin implante edildiği, sarı bir cennet sıçramasıyla kesintisiz bir şekilde beyaz bir kabukta birleşiyor.

Megalopolis X Shenzhen Süper Merkezi

Megalopolis X

Megalopolis X Shenzhen Süper Merkezi Megalopolis X, Hong Kong ve Shenzhen arasındaki sınıra yakın, büyük körfez bölgesinin kalbindeki yeni merkez olacak. Master plan, mimariyi yaya ağları, parklar ve kamusal alanlarla bütünleştirir. Şehirdeki bağlanabilirlik maksimize edilerek yer altı ve üstü ulaşım ağları planlanıyor. Yer altı sürdürülebilir bir altyapı ağı, kesintisiz bir şekilde bölgesel soğutma ve otomatik atık arıtma sistemleri sağlayacaktır. Amaç, şehirlerin gelecekte nasıl tasarlanacağına dair yaratıcı bir ana plan çerçevesi oluşturmaktır.

Kelebek Askı

Butterfly

Kelebek Askı Kelebek askısı, adını uçan bir kelebeğin şekline benzerliğinden almıştır. Ayrılmış bileşenlerin dizaynı sayesinde rahat bir şekilde monte edilebilen minimalist bir mobilyadır.Kullanıcılar, askıyı çıplak elle hızlıca monte edebilirler. Hareket ettirilmesi gerektiğinde, söküldükten sonra taşınması uygundur. Kurulum yalnızca iki adım alır: 1. bir X oluşturmak için her iki çerçeveyi bir araya toplayın; ve her iki taraftaki elmas şeklindeki çerçeveleri üst üste getirin. 2. Çerçeveleri tutmak için ahşap parçayı her iki taraftaki üst üste binen elmas şeklindeki çerçevelerden kaydırın

Ortaçağ Yeniden Düşünme Kültür Merkezi

Medieval Rethink

Ortaçağ Yeniden Düşünme Kültür Merkezi Medieval Rethink, özel bir komisyonun Guangdong Eyaletinde Song Hanedanlığına 900 yıl öncesine dayanan ve açıklanmayan küçük bir köy için bir Kültür Merkezi inşa etmesine verilen yanıttı. Dört katlı, 7000 m2'lik bir gelişme, köyün kökeninin bir sembolü olan Ding Qi Taşı olarak bilinen eski bir kaya oluşumunun etrafında toplanmıştır. Projenin tasarım konsepti, eski ile yeniyi birbirine bağlarken antik köyün tarihini ve kültürünü sergilemeye dayanıyor. Kültür Merkezi, eski bir köyün yeniden yorumlanması ve çağdaş mimariye dönüşmesi olarak duruyor.

Satış Merkezi

Feiliyundi

Satış Merkezi İyi bir tasarım çalışması insanların duygularını uyandırır. Tasarımcı, geleneksel tarzdaki hafızanın dışına çıkarak, muhteşem ve fütüristik mekan yapısına yeni bir deneyim katar. Sanatsal enstalasyonların dikkatlice yerleştirilmesi, mekanın net hareketi ve malzeme ve renklerle kaplanmış dekoratif yüzey ile sürükleyici bir çevrecilik deneyim salonu inşa edilir. İçinde olmak sadece doğaya dönüş değil, aynı zamanda faydalı bir yolculuktur.

Davlumbaz

Black Hole Hood

Davlumbaz Black Hole and Worm Hole'dan esinlenerek tasarlanan bu Hood serisi, ürünü güzel ve modern bir form haline getiriyor, bu da duygusal duygulara neden oluyor ve uygun fiyatlı. Yemek pişirirken duygusal anlar ve kullanım kolaylığı sağlar. Hafiftir, montajı kolaydır, temizlemesi kolaydır ve modern mutfaklar için tasarlanmıştır.