Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Otel

Aoxin Holiday

Otel Otel, tasarımı yerel şarap mağarasından esinlenen, şarabıyla tanınan bir şehir olan Sichuan Eyaleti, Luzhou'da yer almaktadır. Lobi, görsel bağlantısı ile mağara konseptini ve yerel kentsel dokuyu iç otele doğru genişleten ve böylece ayırt edici bir kültürel taşıyıcı oluşturan doğal mağaranın yeniden inşasıdır. Yolcunun otelde kalırken verdiği hislere değer veriyor ve aynı zamanda malzemenin dokusunun ve yaratılan atmosferin daha derin bir seviyede algılanabileceğini umuyoruz.

Proje Adı : Aoxin Holiday, Tasarımcıların adı : Shaun Lee, Müşterinin adı : ADDDESIGN Co., Ltd..

Aoxin Holiday Otel

Bu olağanüstü tasarım, oyuncak, oyun ve hobi ürünleri tasarım yarışmasında platin tasarım ödülü kazanmıştır. Daha birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı oyuncak, oyun ve hobi ürünleri tasarım çalışmalarını keşfetmek için platin ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.