Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Mutfak Taburesi

Coupe

Mutfak Taburesi Bu dışkı, kişinin nötr oturma-ayakta duruşunu korumasına yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Tasarım ekibi, insanların günlük davranışlarını gözlemleyerek, insanların hızlı bir mola vermek için mutfakta oturmak gibi daha kısa bir süre taburede oturmaları gerektiğini buldu ve bu, ekibe özellikle bu tür davranışlara uyum sağlamak için bu tabureyi yaratma konusunda ilham verdi. Bu dışkı, minimum parça ve yapılarla tasarlanmıştır, bu da dışkıyı, üreticilerin üretkenliği dikkate alınarak hem alıcılar hem de satıcılar için uygun maliyetli ve düşük maliyetli hale getirir.

Animasyonlu Gif Içeren Infografik

All In One Experience Consumption

Animasyonlu Gif Içeren Infografik Hepsi Bir Arada Deneyim Tüketimi projesi, karmaşık alışveriş merkezlerine gelen ziyaretçilerin amacı, türü ve tüketimi gibi bilgileri gösteren bir Büyük Veri Bilgi Grafiği'dir. Ana içerikler, Büyük Verinin analizinden türetilen üç temsili Öngörüden oluşur ve önem sırasına göre yukarıdan aşağıya düzenlenir. Grafikler, izometrik teknikler kullanılarak yapılır ve her konunun temsili rengi kullanılarak gruplandırılır.

Film Afişi

Mosaic Portrait

Film Afişi Sanat filmi "Mozaik Portre" konsept poster olarak yayınlandı. Esas olarak cinsel saldırıya uğrayan bir kızın hikayesini anlatıyor. Beyaz genellikle ölüm metaforuna ve iffet sembolüne sahiptir. Bu poster, sessizliğin ardındaki daha güçlü duyguyu vurgulamak için bir kızın sessiz ve yumuşak halinin arkasına "ölüm" mesajını gizlemeyi seçiyor. Tasarımcı aynı zamanda sanatsal unsurları ve düşündürücü sembolleri resme entegre ederek, film çalışmalarının daha kapsamlı düşünmesine ve araştırılmasına neden oldu.

Çamaşır Kemeri Iç Mekan

Brooklyn Laundreel

Çamaşır Kemeri Iç Mekan Bu, iç mekan kullanımı için çamaşır kemeri. Japon ciltsiz kitaptan daha küçük olan kompakt gövde, şerit metreye benziyor, yüzeyde vidasız pürüzsüz yüzey. 4 m uzunluğundaki kemerde toplam 29 delik bulunur, her delik askıları mandalsız tutabilir ve tutabilir, çabuk kuruma için çalışır. Antibakteriyel ve küf önleyici poliüretandan yapılmış kayış, güvenli, temiz ve güçlü bir malzemedir. Maksimum yük 15 kg'dır. 2 adet kanca ve döner gövde, çok yönlü kullanıma izin verir. Küçük ve basit, ancak bu iç çamaşırlarda çok kullanışlıdır. Kolay kullanım ve akıllı kurulum her tür odaya uyacaktır.

Hastane

Warm Transparency

Hastane Geleneksel olarak, hastane, işlevsel ve verimliliği iyileştirmek için yapay yapı malzemesi nedeniyle zayıf doğal renk veya malzemeye sahip bir alan olma eğilimindedir. Bu nedenle hastalar günlük hayatlarından uzaklaştıklarını hissederler. Hastaların stresten uzak rahat geçirebilecekleri rahat bir ortam düşünülmelidir. TSC mimarları, bol miktarda ahşap malzeme kullanarak L şeklinde bir açık tavan alanı ve geniş saçakları ayarlayarak açık, rahat bir alan sağlar. Bu mimarinin sıcak şeffaflığı, insanları ve tıbbi hizmetleri birbirine bağlıyor.

Küpe

Van Gogh

Küpe Van Gogh tarafından boyanmış Çiçekte Badem Ağacı'ndan ilham alan küpeler. Dalların inceliği, tıpkı dallar gibi rüzgarla sallanan hassas Cartier tipi zincirlerle yeniden üretilir. Neredeyse beyazdan daha yoğun pembeye kadar farklı değerli taşların çeşitli tonları, çiçeklerin tonlarını temsil eder. Çiçek açan çiçek kümesi, farklı kesme taşlarla temsil edilir. 18 ayar altın, pembe elmas, morganit, pembe safir ve pembe turmalinlerden yapılmıştır. Parlak ve dokulu kaplama. Son derece hafif ve mükemmel uyum. Bu, baharın bir mücevher şeklinde gelişidir.