Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Uluslararası Okul

Gearing

Uluslararası Okul Uluslararası Debrecen Okulu'nun kavramsal daire şekli korumayı, birliği ve topluluğu simgelemektedir. Farklı işlevler, bağlı dişliler, bir yay üzerinde düzenlenmiş bir dizi üzerindeki pavyonlar gibi görünür. Alanın parçalanması, sınıflar arasında çeşitli topluluk alanları yaratır. Yeni mekan deneyimi ve doğanın sürekli varlığı, öğrencilerin yaratıcı düşünmelerine ve fikirlerini ortaya koymalarına yardımcı olur. Tesis dışı eğitim bahçelerine ve ormana giden yollar, yapılı ve doğal çevre arasında heyecan verici bir geçiş yaratan daire konseptini tamamlar.

Özel Konut

House L019

Özel Konut Bütün evde basit ama sofistike bir malzeme ve renk konsepti kullanıldı. Beyaz duvarlar, ahşap meşe zeminler ve banyolar ve bacalar için yerel Kireçtaşı. Kesinlikle hazırlanmış detaylandırma, hassas bir lüks atmosferi yaratır. Tam olarak oluşturulmuş manzaralar, serbestçe yüzen L şeklindeki yaşam alanını belirler.

Fener Montajı

Linear Flora

Fener Montajı Linear Flora, Pingtung İlçesinin çiçeği olan begonvillerdeki "üç" numaradan esinlenmiştir. Sanat eserinin altından görülen üç begonvil yaprağı dışında, varyasyonlar ve üçün katları farklı açılardan görülebiliyordu. Tayvan Fener Festivali'nin 30. yıl dönümünü kutlamak için Aydınlatma tasarım sanatçısı Ray Teng Pai, Pingtung İlçesinin Kültürel İlişkiler Departmanı tarafından biçim ve teknolojinin benzersiz birleşimi olan alışılmadık bir fener yaratmaya davet edildi ve festivalin mirasını dönüştürmeye yönelik bir mesaj gönderdi. ve geleceğe bağlamak.

Ortam Işığı

25 Nano

Ortam Işığı 25 Nano, geçici ve kalıcılığı, doğum ve ölümü temsil eden sanatsal bir ışık aracıdır. Sürdürülebilir bir gelecek için sistematik bir cam geri dönüşüm döngüsü oluşturma vizyonuna sahip Spring Pool Glass Industrial CO., LTD ile birlikte çalışan 25 Nano, fikri somutlaştırmak için katı camın aksine nispeten kırılgan balonu bir ortam olarak seçti. Enstrümanda ışık, baloncuğun yaşam döngüleri boyunca parıldar, çevreye gökkuşağı benzeri renk ve gölgeler yansıtır ve kullanıcının etrafında rüya gibi bir atmosfer yaratır.

Görev Işığı

Linear

Görev Işığı Linear Light'ın boru bükme tekniği, araç parçalarının üretiminde yaygın olarak kullanılmaktadır. Akışkan açısal çizgi, Tayvanlı üreticinin hassas kontrolü ile gerçekleştirilir, bu nedenle Doğrusal Hafif hafif, güçlü ve taşınabilir yapmak için minimum malzemeye sahiptir; herhangi bir modern iç mekanı aydınlatmak için idealdir. Önceden ayarlanan ses seviyesinde açılan hafıza fonksiyonu ile titreşimsiz dokunmatik karartma LED çipleri uygular. Doğrusal Görev, kullanıcı tarafından kolayca monte edilmek üzere tasarlanmıştır, toksik olmayan malzemeden oluşur ve düz ambalaj ile birlikte gelir; çevresel etkiyi azaltmak için elinden geleni yapıyor.

Çalışma Alanı

Dava

Çalışma Alanı Dava, sessiz ve yoğun çalışma aşamalarının önemli olduğu açık alan ofisler, okullar ve üniversiteler için geliştirilmiştir. Modüller, akustik ve görsel rahatsızlıkları azaltır. Üçgen şekli nedeniyle mobilya, alan verimlidir ve çeşitli düzenleme seçeneklerine izin verir. Dava'nın malzemeleri biyolojik olarak parçalanabilen WPC ve yün keçedir. Bir eklenti sistemi, iki duvarı masa üstüne sabitler ve üretim ve kullanımda basitliğin altını çizer.

Günün tasarım röportajı

Dünyaca ünlü tasarımcılarla röportajlar.

Tasarım gazetecisi ile dünyaca ünlü tasarımcılar, sanatçılar ve mimarlar arasındaki tasarım, yaratıcılık ve yenilik üzerine en son röportajları ve konuşmaları okuyun. Ünlü tasarımcıların, sanatçıların, mimarların ve yenilikçilerin en son tasarım projelerini ve ödüllü tasarımlarını görün. Yaratıcılık, yenilikçilik, sanat, tasarım ve mimariye ilişkin yeni içgörüler keşfedin. Harika tasarımcıların tasarım süreçleri hakkında bilgi edinin.