Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Soğutulmuş Peynir Arabası

Coq

Soğutulmuş Peynir Arabası Patrick Sarran, Coq peynir arabasını 2012'de yarattı. Bu yuvarlanan öğenin tuhaflığı, yemek yiyenlerin merakını uyandırıyor, ancak hata yapmayın, bu öncelikle bir çalışma aracı. Bu, bir çeşit olgunlaşmış peynirleri ortaya çıkarmak için yan tarafa asılabilen silindirik kırmızı vernikli bir kloşe ile tepesinde stilize edilmiş vernikli bir kayın yapısı aracılığıyla elde edilir. Arabayı hareket ettirmek, kutuyu açmak, tabağa yer açmak için panoyu dışarı kaydırmak, peynir parçalarını kesmek için bu diski döndürmek için kolu kullanarak garson süreci küçük bir performans sanatına dönüştürebilir.

Soğuk Çöl Arabası

Sweet Kit

Soğuk Çöl Arabası Restoranlarda tatlı servis etmeye yönelik bu mobil vitrin, 2016 yılında oluşturuldu ve K serisindeki en son parça. Sweet-Kit tasarımı zarafet, manevra kabiliyeti, hacim ve şeffaflık gereksinimlerini karşılar. Açma mekanizması, akrilik bir cam disk etrafında dönen bir halkaya dayanmaktadır. İki kalıplı kayın halkası, dönme raylarıdır ve vitrini açmak ve arabayı restoranın etrafında hareket ettirmek için kulplardır. Bu entegre özellikler, servis için ortam hazırlamaya ve görüntülenen ürünleri vurgulamaya yardımcı olur.

Taze Bitkilerle Sıcak Içecek Servisi

Herbal Tea Garden

Taze Bitkilerle Sıcak Içecek Servisi Patrick Sarran, Bitkisel Çay Bahçesi'ni 2014 yılında Landmark Mandarin Oriental of Hong Kong için benzersiz bir ürün olarak yarattı. Yemek yöneticisi, çay seremonisini gerçekleştirebileceği bir el arabası istedi. Bu tasarım, Patrick Sarran'ın Çin manzara resminden etkilenen KEZA peynir arabası ve Km31 çok işlevli arabası da dahil olmak üzere K Serisi arabalarında geliştirdiği kodları yeniden kullanıyor.

Şampanya Arabası

BOQ

Şampanya Arabası BOQ, resepsiyonlarda şampanya servisi yapmak için bir buz banyosu arabasıdır. Ahşap, metal, reçine ve camdan yapılmıştır. Dairesel simetri, nesneleri ve malzemeleri tasarımın ayrılmaz bir parçası olarak düzenler. Standart oluklar taçta, baş aşağı, beyaz bir reçine tepsisinin altında, toz ve darbelerden korunarak istiflenir. Neredeyse çiçeksi kompozisyon, konukları değerli içeceği tatmak için bir çember oluşturmaya davet ediyor. Ama her şeyden önce garson için etkili bir sahne aksesuarıdır.

Katmanlı El Arabası

Kali

Katmanlı El Arabası Bu basamaklı araba, tasarımcının QUISO markası için K serisinin unsurlarından biridir. Güzel hazırlanmış masif ahşaptan yapılmıştır. Sağlam ve sağlam tasarımı, onu restoran masasında alkol servisi yapmak için ideal hale getirir. Servisin güvenliği ve şıklığı için bardaklar bir minderden sarkıtılır, şişeler kaymaz bir kaplama ile sabitlenir, endüstriyel tekerlekler pürüzsüz ve sessiz bir şekilde yuvarlanır.

Çok Işlevli Araba

Km31

Çok Işlevli Araba Patrick Sarran, geniş bir restoran kullanımı yelpazesi için Km31'i yarattı. Ana kısıtlama çok işlevliydi. Bu araba tek başına bir masaya servis yapmak için veya diğerleriyle birlikte açık büfe için arka arkaya kullanılabilir. Tasarımcı, KEZA ve daha sonra Kvin, Bitkisel Çay Bahçesi ve Kali gibi bir dizi el arabası için tasarladığı aynı tekerlekli tabana monte edilmiş mafsallı bir Krion üst tasarladı ve birlikte K serisi adını verdi. Krion'un sertliği, lüks bir tesis için gerekli sağlamlıkla birlikte tam bir hafif yüzey seçilmesine izin verdi.

Günün tasarımcısı

Dünyanın en iyi tasarımcıları, sanatçıları ve mimarları.

İyi tasarım büyük bir takdiri hak eder. Her gün, özgün ve yenilikçi tasarımlar, harika mimari, şık moda ve yaratıcı grafikler yaratan harika tasarımcılara yer vermekten mutluluk duyuyoruz. Bugün size dünyanın en büyük tasarımcılarından birini sunuyoruz. Bugün ödüllü bir tasarım portföyüne göz atın ve günlük tasarım ilhamınızı alın.