Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Kadın Giyim Koleksiyonu

Macaroni Club

Kadın Giyim Koleksiyonu Koleksiyon, Macaroni Club, 18. yüzyılın ortalarından makarna ve onları günümüzün logo bağımlısı insanlarına bağlayan esinlenmiştir. Makarna, Londra'da modanın sıradan sınırlarını aşan erkekler için kullanılan bir terimdi. 18. yüzyılın logo çılgınlığıydılar. Logonun gücünü geçmişten günümüze göstermeyi amaçlayan bu koleksiyon, Macaroni Club'ı tek başına bir marka olarak yaratmaktadır. Tasarım detayları, 1770'teki Macaroni kostümlerinden ve aşırı hacimli ve uzunluktaki güncel moda trendinden ilham alıyor.

Web Sitesi

Tailor Made Fragrance

Web Sitesi Tailor Made Fragrance, koku, cilt bakımı, renkli kozmetik ve ev koku sektörleri için birincil ambalaj geliştirme ve üretiminde uzmanlaşmış bir İtalyan şirketinin deneyiminden doğmuştur. Webgriffe'nin rolü, Marka Bilinirliğini destekleyen bir çözüm tasarlayarak müşteri İş Stratejisini desteklemekti ve yeni İş Birimi'nin lansmanı, kullanıcıların benzersiz ve tamamen özelleştirilmiş parfümlerini yaratmalarına, geniş bir endüstriyel büyüme sürecinin ilk adımını ve B2B teklifinin segmentasyonu.

Hava Kalitesi Kontrolü

Midea Sensia AQC

Hava Kalitesi Kontrolü Midea Sensia AQC, evin içini hem zarafet hem de tarzla bütünleştiren akıllı bir hibrittir. Oda dekoruna aydınlatma ve vazo ile sıcaklık ve hava kalitesi saflaştırmayı kontrol eden özellikler aracılığıyla insancıllaştırılmış teknoloji ve yeniliği getiriyor. Sağlık, MideaApp tarafından yapılan önceki kuruluma göre ortamı okuyabilen ve yerel sıcaklığı ve nemi sabit tutabilen sensör teknolojisiyle gelir.

Otonom Mobil Robot

Pharmy

Otonom Mobil Robot Hastane lojistiği için otonom navigasyon robotu. Güvenli ve verimli teslimatları gerçekleştiren, sağlık çalışanlarının hastalanma şansını azaltan, hastane personeli ile hastalar arasındaki pandemik hastalıkları sınırlayan (COVID-19 veya H1N1) bir ürün-hizmet sistemidir. Tasarım, kolay erişim ve güvenlikle hastane teslimatlarının, kullanıcı dostu teknoloji aracılığıyla karmaşık olmayan kullanıcı etkileşimi kullanılarak gerçekleştirilmesine yardımcı olur. Robotik üniteler, iç ortama bağımsız olarak hareket etme ve benzer ünitelerle senkronize akışa sahip olma, robot takım işbirlikçi çalışmasını yapabilme özelliğine sahiptir.

Konut

Shkrub

Konut Shkrub evi aşktan ve aşk için ortaya çıktı - üç çocuklu sevgi dolu bir çift. Evin DNA'sı, Japon bilgeliğinden esinlenerek Ukrayna tarihi ve kültüründen ilham alan yapılandırıcı estetik ilkeleri içerir. Bir malzeme olarak toprak elementi, orijinal sazdan çatı gibi evin yapısal yönlerinde ve güzel ve yoğun dokulu kil duvarlarda kendini hissettiriyor. Bir kuruluş yeri olarak saygı gösterme fikri, hassas bir yol gösterici ip gibi evin her yerinde hissedilebilir.

Smart Aroma Difüzörü

Theunique

Smart Aroma Difüzörü Agarwood nadir ve pahalıdır. Aroması sadece yakma veya ekstraksiyon ile elde edilebilir, kapalı alanda kullanılır ve az sayıda kullanıcı tarafından karşılanır. Bu sınırlamaları aşmak için, akıllı bir aroma difüzörü ve doğal el yapımı agarwood tabletleri, 60'tan fazla tasarım, 10 prototip ve 200 deneyle 3 yıllık çabaların ardından yaratıldı. Agarwood endüstrisi için yeni bir olası iş modelini ve kullanım bağlamını gösterir. Kullanıcılar bir arabanın içine difüzörü kolayca ekleyebilir, zamanı, yoğunluğu ve çeşitli aromaları kolaylıkla özelleştirebilir ve nereye giderse gitsinler ve ne zaman sürerlerse sürsünler etkileyici aromaterapinin tadını çıkarabilirler.

Günün tasarım efsanesi

Efsanevi tasarımcılar ve ödüllü çalışmaları.

Design Legends, iyi tasarımlarıyla Dünyamızı daha iyi bir yer haline getiren son derece ünlü tasarımcılardır. Efsanevi tasarımcıları ve yenilikçi ürün tasarımlarını, özgün sanat eserlerini, yaratıcı mimariyi, olağanüstü moda tasarımlarını ve tasarım stratejilerini keşfedin. Dünya çapında ödüllü tasarımcıların, sanatçıların, mimarların, yenilikçilerin ve markaların orijinal tasarım çalışmalarının keyfini çıkarın ve keşfedin. Yaratıcı tasarımlardan ilham alın.