Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Sanat Alanı

Surely

Sanat Alanı Bu bir sanat, gündelik ve perakende, hepsi tek bir alanda bir araya geliyor. Ülke tarafından işletilen bir konfeksiyon kancası kenar fabrikası olan mimariden beri. Binanın tamamı duvarın benekli dokusunu korurken, mekanın katman dokusu olarak dışarıyla farklı bir kontrast oluştururken, aynı zamanda bir mekan deneyimi yaratır. Çok fazla sert dekorasyondan vazgeçin, rahatlatıcı bir his yaratan sergilemek için biraz yumuşak dekorasyon kullanın. Yaratım ve erken aşama arasındaki karşıtlık, gelecekte mekanın sürdürülebilir gelişimi için daha esnektir.

Marka Kimliği

Pride

Marka Kimliği Pride markasının tasarımını oluşturmak için ekip, hedef kitlenin çalışmasını çeşitli şekillerde kullandı. Ekip logo ve kurumsal kimliğin tasarımını yaparken, geometrik formların belirli psiko-tipler ve onların seçimi üzerindeki etkisi olan psiko-geometri kurallarını dikkate aldı. Ayrıca tasarım, izleyiciler arasında bazı duygular uyandırmış olmalı. İstenilen sonucu elde etmek için ekip, rengin bir kişi üzerindeki etkisinin kurallarını kullandı. Genel olarak, sonuç şirketin tüm ürünlerinin tasarımını etkilemiştir.

Satış Merkezi

Shuimolanting

Satış Merkezi Bu kasanın Çin stili, piyasadaki koyu kahve kırmızısı öğütülmüş taşı ve zemin penceresinin doğal aydınlatmasının boşluğunu benimseyerek ışık ve gölge, sanal ile gerçek arasında bir kontrast oluşturuyor. Sanal ve alüminyum ahşap ızgaralar, su manzaralı noktadaki bakır sanat lotus yaprağı parçaları ve dinlenme alanındaki Çince karakter yapısı yerleştirme sanatı, "mürekkep orkide kortu" nun noktasıdır. durum. Özellikle, sıradan çiçek hastalığı malzemelerinin kullanımı olağanüstü vurgu yapar, ancak aynı zamanda ustaca yüzey maliyetini düşürür.

Banyolarda Showroom

Agape

Banyolarda Showroom Sıradan sergileme alanından farklılaşmak için, bu alanı metanın güzelliğini vurgulayabilecek bir arka plan olarak tanımlıyoruz. Bu tanımla, metanın kendiliğinden parlayabileceği bir zaman aşaması yaratmak istiyoruz. Ayrıca bu boşlukta gösterilen her ürünün farklı zamandan yapıldığını göstermek için bir zaman ekseni oluşturuyoruz.

Ui Tasarımı

Moulin Rouge

Ui Tasarımı Bu proje, Paris'te Moulin Rouge'a hiç gitmemiş olmasına rağmen kendi cep telefonunu Moulin Rouge temasıyla dekore etmek isteyenler için tasarlandı. Temel amaç, gelişmiş bir dijital deneyim sunmaktır ve tüm tasarım faktörleri, Moulin Rouge'un ruh halini görselleştirmektir. Tüketiciler, ekrana basit bir dokunuşla tasarım ön ayarını ve favorilerindeki simgeleri özelleştirebilirler.

Uluslararası Okul

Gearing

Uluslararası Okul Uluslararası Debrecen Okulu'nun kavramsal daire şekli korumayı, birliği ve topluluğu simgelemektedir. Farklı işlevler, bağlı dişliler, bir yay üzerinde düzenlenmiş bir dizi üzerindeki pavyonlar gibi görünür. Alanın parçalanması, sınıflar arasında çeşitli topluluk alanları yaratır. Yeni mekan deneyimi ve doğanın sürekli varlığı, öğrencilerin yaratıcı düşünmelerine ve fikirlerini ortaya koymalarına yardımcı olur. Tesis dışı eğitim bahçelerine ve ormana giden yollar, yapılı ve doğal çevre arasında heyecan verici bir geçiş yaratan daire konseptini tamamlar.

Günün tasarım efsanesi

Efsanevi tasarımcılar ve ödüllü çalışmaları.

Design Legends, iyi tasarımlarıyla Dünyamızı daha iyi bir yer haline getiren son derece ünlü tasarımcılardır. Efsanevi tasarımcıları ve yenilikçi ürün tasarımlarını, özgün sanat eserlerini, yaratıcı mimariyi, olağanüstü moda tasarımlarını ve tasarım stratejilerini keşfedin. Dünya çapında ödüllü tasarımcıların, sanatçıların, mimarların, yenilikçilerin ve markaların orijinal tasarım çalışmalarının keyfini çıkarın ve keşfedin. Yaratıcı tasarımlardan ilham alın.