Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Cafe Iç Tasarımı

Quaint and Quirky

Cafe Iç Tasarımı Quaint & Quirky Dessert House, lezzetli ikramları doğru bir şekilde yansıtan bir doğa dokunuşuyla modern çağdaş havayı gösteren bir projedir. Ekip, gerçekten benzersiz bir mekan yaratmak istiyor ve ilham almak için kuş yuvasına baktılar. Konsept daha sonra mekanın merkezi özelliği olarak hizmet veren bir oturma bölmeleri koleksiyonuyla hayata geçirildi. Paylaşılan tüm bölmelerin canlı yapısı ve renkleri, ortama dikkat çekici bir dokunuş katarken bile zemin ve asma katı birbirine bağlayan bir bütünlük hissi yaratmaya yardımcı oluyor.

Proje Adı : Quaint and Quirky, Tasarımcıların adı : Chaos Design Studio, Müşterinin adı : Bird Nest Secret.

Quaint and Quirky Cafe Iç Tasarımı

Bu olağanüstü tasarım, oyuncak, oyun ve hobi ürünleri tasarım yarışmasında platin tasarım ödülü kazanmıştır. Daha birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı oyuncak, oyun ve hobi ürünleri tasarım çalışmalarını keşfetmek için platin ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.