Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Sandalye

Stocker

Sandalye Stocker, bir tabure ve bir sandalye arasındaki bir füzyondur. Hafif istiflenebilir ahşap koltuklar özel ve yarı resmi tesisler için uygundur. Etkileyici formu, yerel ahşabın güzelliğinin altını çiziyor. Karmaşık yapısal tasarım ve yapı, yalnızca 2300 Gram ağırlığında sağlam ancak hafif bir ürün oluşturmak için 8 mm'lik yüzde 100 masif ahşap malzeme kalınlığına olanak tanır. Stocker'ın kompakt yapısı, yerden tasarruf sağlayan depolamaya izin verir. Stocker üst üste istiflenerek kolayca depolanabilir ve yenilikçi tasarımı sayesinde tamamen masanın altına itilebilir.

Proje Adı : Stocker, Tasarımcıların adı : Matthias Scherzinger, Müşterinin adı : FREUDWERK.

Stocker Sandalye

Bu olağanüstü tasarım, oyuncak, oyun ve hobi ürünleri tasarım yarışmasında platin tasarım ödülü kazanmıştır. Daha birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı oyuncak, oyun ve hobi ürünleri tasarım çalışmalarını keşfetmek için platin ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.