Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Marka Kimliği

SioZEN

Marka Kimliği Siozen, uzay yüzeylerinizi, ellerinizi ve havanızı benzersiz bir şekilde güçlü bir mikrobiyal / toksik kirlilik savunma sistemine dönüştüren yeni bir devrim niteliğindeki yüksek seviye hijyen sistemini sunar. Modern inşaat yöntemleri bize daha iyi enerji verimliliği ve konforu sağlamak için harikadır, ancak bunun bir bedeli vardır. Daha sıkı ve hava akımından arındırılmış binalar, sayısız kirletici oluşumuna katkıda bulunur. Binanın havalandırma sistemi uygun şekilde tasarlanmış ve bakımı iyi yapılmış olsa bile, iç mekan kirliliği ciddi bir sorun olmaya devam etmektedir. Yeni yaklaşımlara ihtiyaç vardır.

Ambalaj

The Fruits Toilet Paper

Ambalaj Japonya'daki birçok şirket ve mağaza, takdirlerini göstermek için müşterilere yeni bir hediye olarak bir rulo tuvalet kağıdı veriyor. Meyve Tuvalet Kağıdı, bu tür durumlar için mükemmel olan sevimli stili ile müşterileri şaşırtmak için tasarlanmıştır. Kivi, Çilek, Karpuz ve Portakal arasından seçim yapabileceğiniz 4 tasarım vardır. Ürünün tasarımının ve piyasaya sürülmesinin duyurulmasından bu yana, 19 ülkede 23 şehirde TV istasyonları, dergiler ve web siteleri dahil 50'den fazla medya kuruluşunda tanıtıldı.

Tırmanma Kulesi

Wisdom Path

Tırmanma Kulesi Çalışmayan su kulesinin yeniden tırmanma duvarı haline gelmesi için Atölye yönetimi tarafından karar verildi. Çevresindeki en yüksek nokta olmak, Atölye'nin dışında gayet iyi görülebilir. Senezh Gölü, Atölye bölgesi ve etrafındaki çam ormanının doğal manzarasına sahiptir. Eğitimlerini tamamlayan öğrenciler, gözlem noktası olan kulenin en tepesine tören tırmanışına katılırlar. Kule etrafındaki sarmal hareket, deneyim kazanma sürecinin bir sembolüdür. Ve en yüksek nokta, sonunda bilgelik taşına dönüşen yaşam deneyiminin bir sembolüdür.

Satranç Çubuğu Kek Ambalajı

K & Q

Satranç Çubuğu Kek Ambalajı Bu, unlu mamuller (çubuk kekler, finansörler) için bir ambalaj tasarımıdır. Uzunluk / genişlik oranı 8: 1 olan bu kolların kenarları son derece uzundur ve dama tahtası deseniyle kaplıdır. Model, aynı zamanda manşonun içeriğinin görülebildiği merkezi olarak yerleştirilmiş bir pencereye sahip olan ön tarafa doğru devam eder. Bu hediye setinde bulunan sekiz kolun tamamı hizalandığında, bir satranç tahtasının güzel damalı deseni ortaya çıkar. K & amp; Q, özel günlerinizi bir kral ve kraliçenin çay saati kadar zarif kılar.

Gofret Kek Ambalajı

Miyabi Monaka

Gofret Kek Ambalajı Bu, fasulye reçeli ile doldurulmuş gofret keki için bir ambalaj tasarımıdır. Paketler, bir Japon odasını çağrıştıracak şekilde tatami motifleriyle tasarlanmıştır. Paketlere ek olarak bir kılıf tarzı paket tasarımı da ortaya çıkardılar. Bu, (1) geleneksel bir şömineyi, bir çay salonunun benzersiz bir özelliğini göstermeyi ve (2) 2-mat, 3-mat, 4.5-mat, 18-mat ve diğer çeşitli boyutlarda çay odaları oluşturmayı mümkün kıldı. Paketlerin sırtları ayrı olarak satılabilmesi için tatami motifi dışında desenlerle süslenmiştir.

Fotoğraf Sanatı

Forgotten Paris

Fotoğraf Sanatı Unutulmuş Paris, Fransız başkentinin eski yeraltı bölgelerinin siyah beyaz fotoğraflarıdır. Bu tasarım, az sayıda insanın yasa dışı ve erişilmesi zor olduğu için bildiği yerlerin bir repertuarıydı. Matthieu Bouvier, bu unutulmuş geçmişi keşfetmek için on yıldır bu tehlikeli yerleri araştırıyor.