Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Şarap Etiketi

5 Elemente

Şarap Etiketi 5 Element tasarımı müşterinin tasarım ajansına tamamen duyduğu güven sayesinde oluşan bir projedir. Tasarımın vurgu noktası aynı zamanda Roma karakteri olan "V" dir. Beş farklı şarap karışımıyla benzersiz bir karışım elde edilmiştir. Tasarim, etiket için kullanılan özel kağıdın yanı sıra tüm grafik unsurlarin stratejik yerleştirilmesiyle derin bir izlenim kazanıyor ve müşteriyi şişeye dokunması, eline alması için adeta kışkırtıyor.

Proje Adı : 5 Elemente, Tasarımcıların adı : Valerii Sumilov, Müşterinin adı : Etiketka design agency.

5 Elemente Şarap Etiketi

Bu olağanüstü tasarım, oyuncak, oyun ve hobi ürünleri tasarım yarışmasında platin tasarım ödülü kazanmıştır. Daha birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı oyuncak, oyun ve hobi ürünleri tasarım çalışmalarını keşfetmek için platin ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.