Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Şampanya Etiketi ve Kutusu

Il Mosnel QdE 2012

Şampanya Etiketi ve Kutusu İseo Gölü sularının Franciacorta kıyılarına çarpması gibi, köpüklü şarap kadehin yanaklarını ıslatmaktadır. Fikir göl şeklinin kutu üzerinde grafiksel olarak yeniden detaylandırılması ile kristal bir bardağa dökülen rezerv şarabın gücünün ifade edilmesidir. Zarif ve canlı bir etiket, dengeli bir grafik ve renkler, gözü pek bir girişim ile şeffaf polipropilen üzerine tamamen sıcak altın varak baskı yepyeni duygular yaratıyor. Şarabın bardağa dökülüşü grafiğin kutunun etrafını sarması ile vurgulanıyor. İki “slive et tiroir” elemanla basit ve güçlü bir kompozisyon.

Proje Adı : Il Mosnel QdE 2012, Tasarımcıların adı : Laura Ferrario, Müşterinin adı : FERRARIODESIGN.

Il Mosnel QdE 2012 Şampanya Etiketi ve Kutusu

Bu olağanüstü tasarım, oyuncak, oyun ve hobi ürünleri tasarım yarışmasında platin tasarım ödülü kazanmıştır. Daha birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı oyuncak, oyun ve hobi ürünleri tasarım çalışmalarını keşfetmek için platin ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.