Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Sanat Enstalasyonu

The Future Sees You

Sanat Enstalasyonu The Future Sees You, dünyanızın geleceğin düşünürleri, yenilikçileri, tasarımcıları ve sanatçıları olan genç yaratıcı yetişkin tarafından benimsenen iyimserliğin güzelliğini sunuyor. 5 seviyenin üzerindeki 30 pencereden yansıtılan dinamik bir görsel hikaye, gözler canlı bir renk spektrumuyla parlıyor ve bazen geceye güvenle bakarken kalabalığı takip ediyor gibi görünüyor. Bu gözlerle geleceği, düşünürü, yenilikçiyi, tasarımcıyı ve sanatçıyı, dünyayı değiştirecek yarının yaratıcılarını görüyorlar.

Sigara Filtresi

X alarm

Sigara Filtresi X alarmı, sigara içenlerin bunu yaparken kendilerine ne yaptıklarını anlamalarını sağlayan bir alarmdır. Bu tasarım yeni nesil sigara filtreleridir. Bu tasarım, sigaraya karşı pahalı reklamların yerine geçebilir ve sigara içenlerin zihninde diğer olumsuz reklamlardan daha fazla etkiye sahiptir. her nefeste çizim daha net görünecek, böylece her nefeste kalbinizin koyulaştığını göreceksiniz ve size ne olduğunu anlayacaksınız.

Magnezyum Ambalaj

Kailani

Magnezyum Ambalaj Arome Ajansının Kailani ambalajı için grafik kimlik ve sanatsal çizgi üzerine çalışmaları minimal ve temiz tasarıma dayanmaktadır. Bu minimalizm, yalnızca tek bir bileşen olan magnezyum içeren ürünle uyumludur. Seçilen tipografi güçlü ve tiplidir. Tüketicilere canlılık ve enerji kazandıran hem magnezyum mineralinin gücünü hem de ürünün gücünü karakterize eder.

Bir Şişe Şarap

Gabriel Meffre

Bir Şişe Şarap Aroma, 80. yılını kutlayan koleksiyoner kasesi Gabriel Meffre'nin grafik kimliğini yaratıyor. Bir kadeh şarapla bir kadın tarafından grafiksel olarak sembolize edilen, zamanın 30'lu yıllarının karakteristik bir tasarımı üzerinde çalıştık. Kullanılan renkli plakalar, koleksiyonun kollektör tarafını vurgulamak için kabartma ve sıcak yaldız ile vurgulanmıştır.

Gıda Ambalajı

Chips BCBG

Gıda Ambalajı BCBG markasının yonga paketlerinin gerçekleştirilmesindeki zorluk, markanın evrenine uygun bir dizi paketleme gerçekleştirmekten ibaretti. Ambalajlar, cipslerin bu zanaatkar dokunuşuna ve kalemle çizilen karakterleri getiren hoş ve sempatik tarafa sahip olurken hem minimalist hem de modern olmalıydı. Aperatif, ambalajda hissedilmesi gereken keyifli bir andır.

Masaüstü Kurulumu

Wood Storm

Masaüstü Kurulumu Wood Storm, görsel zevk için bir masaüstü kurulumudur. Hava akışının türbülansı, yerçekiminin olmadığı bir dünya için aşağıdan atılan ışıklarla güçlendirilen bir ahşap perde ile gerçekleştiriliyor. Kurulum sonsuz bir dinamik döngü gibi davranır. İzleyiciler aslında fırtınayla dans ederken, başlangıç veya bitiş noktasını aramak için etrafındaki görüş hattına rehberlik eder.