Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Binicilik Kompleksi

Emerald

Binicilik Kompleksi Bütünsel mimari ve mekânsal projeler görüntüsü, altı yapının tümünü birleştirir, her birinin işlevsel kimliğini ortaya çıkarır. İdari kompozit çekirdeğe yönelik genişletilmiş arena ve ahır cepheleri. Kristal ızgara şeklinde altı yüzlü yapı, kolyede olduğu gibi ahşap çerçeve içine oturmaktadır. Zümrüt detaylar olarak camın saçılmasıyla süslenmiş duvar üçgenleri. Eğimli beyaz yapı ana girişi vurgular. Cephe ızgarası ayrıca çevrenin şeffaf ağ aracılığıyla algılandığı iç mekanın bir parçasıdır. İç mekanlar, insan ölçeğini daha orantılı hale getirmek için elemanların ölçeğini kullanarak ahşap yapılar temasına devam ediyor.

Hoparlör Orkestrası

Sestetto

Hoparlör Orkestrası Gerçek müzisyenler gibi birlikte çalan orkestral bir konuşmacı topluluğu. Sestetto, saf beton, yankılanan ahşap ses tahtaları ve seramik kornalar arasında, belirli ses durumuna ayrılmış farklı teknolojilere ve malzemelere sahip ayrı hoparlörlerde ayrı enstrüman parçalarını çalmak için çok kanallı bir ses sistemidir. Parçaların ve parçaların karıştırılması, gerçek bir konserde olduğu gibi fiziksel olarak dinleme yerine geri döner. Sestetto, kayıtlı müziğin oda orkestrasıdır. Sestetto, tasarımcıları Stefano Ivan Scarascia ve Francesco Shyam Zonca tarafından doğrudan kendi üretimi.

Kafe

Perception

Kafe Sessiz bir mahallede, kavşağın köşesinde bulunan bu küçük sıcak ahşap kafe. Merkezi açık hazırlık bölgesi, bir kafede bar koltuğu veya masa koltuğu olan her yerdeki ziyaretçilere barista performansının temiz ve kapsamlı bir deneyimini sunar. "Gölgeleme ağacı" adı verilen tavan objesi hazırlık bölgesinin arka tarafından başlar ve müşteri alanını kaplayarak bu kafenin tüm atmosferini oluşturur. Ziyaretçilere alışılmadık bir mekânsal etki verir ve aynı zamanda kahve aromalarıyla düşüncelerde kaybolmak isteyenler için bir ortam olur.

Umumi Açık Bahçe Sandalyesi

Para

Umumi Açık Bahçe Sandalyesi Para, dış mekanlarda ölçülü esneklik sağlamak için tasarlanmış bir dizi genel dış mekan sandalyesidir. Benzersiz bir simetrik forma sahip olan ve geleneksel sandalye tasarımının doğal görsel dengesinden tamamen sapan bir sandalye seti Basit tahterevalli şeklinden ilham alan bu dış mekan sandalyeleri seti cesur, modern ve etkileşimi memnuniyetle karşılıyor. Her ikisi de ağır ağırlıklı tabana sahip Para A, tabanı etrafında 360 derece dönüşü destekler ve Para B, çift yönlü çevirmeyi destekler.

Masa

Grid

Masa The Grid, geleneksel Çin mimarisinden esinlenerek tasarlanmış, bir binanın çeşitli yerlerinde Dougong (Dou Gong) adı verilen bir ahşap yapının kullanıldığı bir ızgara sisteminden tasarlanmış bir tablodur. Geleneksel iç içe geçmiş ahşap yapının kullanılmasıyla, masanın montajı aynı zamanda yapıyı öğrenme ve tarihi deneyimleme sürecidir. Destekleyici yapı (Dou Gong), depolama ihtiyacı duyulduğunda kolayca sökülebilen modüler parçalardan yapılmıştır.

Mobilya Serisi

Sama

Mobilya Serisi Sama, minimal, pratik formları ve güçlü görsel efektiyle işlevsellik, duygusal deneyim ve özgünlük sağlayan özgün bir mobilya serisidir. Sama törenlerinde giyilen semazen kostümlerinin şiirinden alınan kültürel ilham, konik geometri ve metal bükme teknikleri oyunuyla tasarımında yeniden yorumlanıyor. Serinin heykelsi duruşu, malzeme, form ve üretim tekniklerinde sadelikle birleştirilerek işlevsel ve amper; estetik faydalar. Sonuç, yaşam alanlarına farklı bir dokunuş sağlayan modern bir mobilya serisidir.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.