Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Aydınlatma

Capsule

Aydınlatma Lambanın şekli Kapsül, modern dünyada çok yaygın olan kapsüllerin şeklini tekrarlar: ilaçlar, mimari yapılar, uzay gemileri, termoslar, tüpler, on yıllardır soyundan gelenlere mesajlar ileten zaman kapsülleri. İki tip olabilir: standart ve uzun. Lambalar, farklı şeffaflık derecelerine sahip çeşitli renklerde mevcuttur. Naylon iplerle bağlama, lambaya el yapımı bir etki katar. Evrensel biçimi, üretim ve seri üretimin basitliğini belirlemekti. Lambanın üretim sürecinde tasarruf edilmesi ana avantajıdır.

Pavyon

ResoNet Sinan Mansions

Pavyon ResoNet Pavilion, Çin Yeni Yılı 2017 kutlamaları için Şangay'daki Sinan Konakları tarafından görevlendirildi. Geçici bir pavyon ve iç yüzeye eklenmiş etkileşimli bir LED ışık "rezonetinden" oluşur. Bir LED ağı tarafından algılanan halkın ve çevreleyen unsurların etkileşimi yoluyla doğal ortamda bulunan rezonans frekanslarını görselleştirmek için Low-Fi tekniklerini kullanır. Pavilion, titreşim uyaranlarına yanıt olarak kamusal alanı aydınlatır. Ziyaretçilerin Bahar Şenliği dileklerini yapmak için gelebilmeleri dışında performans sahnesi olarak da kullanılabilir.

Servis Ofisi

Miyajima Insurance

Servis Ofisi Projenin konsepti, ortamdan yararlanarak "ofis ile şehir arasında bağlantı kurmak" şeklindedir. Site, şehri gören yerde yer almaktadır. Bunu başarmak için giriş kapısından ofis alanının sonuna kadar uzanan tünel şeklindeki alan benimsenmiştir. Tavan ahşabı çizgisi ve ışıkların ve klima armatürlerinin yerleştirildiği siyah boşluk şehrin yönünü vurguluyor.

Koltuk

Lollipop

Koltuk Lollipop koltuk, alışılmadık şekiller ve modaya uygun renklerin birleşimidir. Siluetleri ve renk unsurları uzaktan şeker gibi görünmek zorundaydı, ancak aynı zamanda koltuk farklı tarzların iç mekanlarına sığmalıdır. Kolçakların temelini oluşturan chupa-chups şekli ile sırt ve oturma yeri klasik şekerler şeklinde yapılmıştır. Lollipop koltuk, cesur kararları ve modayı seven ancak işlevsellik ve rahatlıktan vazgeçmek istemeyenler için yaratılmıştır.

Döşemeli Akustik Paneller

University of Melbourne - Arts West

Döşemeli Akustik Paneller Özetimiz, çeşitli boyutlarda, açılarda ve şekillerde çok sayıda Kumaş sarılı Akustik panel sağlamak ve kurmaktı. İlk prototipler, bu panelleri duvarlara, tavanlara ve merdivenlerin altından kurmanın ve asmanın hem tasarımında hem de fiziksel araçlarında değişiklikler gördü. İşte bu noktada tavan panelleri için mevcut tescilli asma sistemlerinin ihtiyaçlarımız için yeterli olmadığını fark ettik ve kendimiz tasarladık.

Saç Maşası

Nano Airy

Saç Maşası Nano havadar saç maşası, yenilikçi bir negatif iyon teknolojisi kullanır. Uzun süre pürüzsüz dokuyu, yumuşak parlak kıvrımı korur. Kıvrık boru nano seramik bir kaplamaya tabi tutulmuş, çok pürüzsüz hissediyor. Negatif iyonların sıcak havası ile saçları yumuşak ve hızlı bir şekilde kıvırır. Havasız bukle maşasıyla karşılaştırıldığında daha yumuşak bir saç kalitesinde bitirebilirsiniz.Ürünün temel rengi yumuşak, sıcak ve saf mat beyaz, vurgu rengi ise pembe altındır.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.