Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Bilezik

Phenotype 002

Bilezik Fenotip 002 bileziğinin formu, biyolojik büyümenin dijital simülasyonunun sonucudur. Yaratıcı süreçte kullanılan algoritma, biyolojik yapının alışılmadık organik şekiller oluşturan davranışını taklit etmeye, optimum yapı ve malzeme dürüstlüğü sayesinde göze çarpmayan güzelliğe ulaşmaya izin veriyor. Prototip, 3D baskı teknolojisi kullanılarak gerçekleştirildi. Son aşamada, takı parçası pirinçten elde dökülür, cilalanır ve detaylara dikkat edilerek bitirilir.

Proje Adı : Phenotype 002, Tasarımcıların adı : Maciej Nisztuk, Müşterinin adı : In Silico.

Phenotype 002 Bilezik

Bu olağanüstü tasarım, oyuncak, oyun ve hobi ürünleri tasarım yarışmasında platin tasarım ödülü kazanmıştır. Daha birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı oyuncak, oyun ve hobi ürünleri tasarım çalışmalarını keşfetmek için platin ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.