Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Satış Ofisi

The Curtain

Satış Ofisi Bu projenin tasarımı, pratik ve estetik amaçlı çözüm olarak Metal Mesh'i kullanmak için benzersiz bir yaklaşıma sahiptir. Yarı saydam Metal Mesh, iç ve dış alan arasındaki sınırı - gri alanı bulanıklaştırabilen bir perde katmanı oluşturur. Yarı saydam perdenin yarattığı alan derinliği, zengin bir mekansal kalite seviyesi yaratır. Cilalı paslanmaz çelik Metal Hasır, farklı hava koşulları ve günün farklı dönemleri altında değişir. Mesh'in zarif manzara ile yansıması ve yarı saydamlığı sakin Çin tarzı bir ZEN alanı yaratır.

Proje Adı : The Curtain, Tasarımcıların adı : Qun Wen, Müşterinin adı : aoe.

The Curtain Satış Ofisi

Bu olağanüstü tasarım, oyuncak, oyun ve hobi ürünleri tasarım yarışmasında platin tasarım ödülü kazanmıştır. Daha birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı oyuncak, oyun ve hobi ürünleri tasarım çalışmalarını keşfetmek için platin ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.