Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Ortaçağ Yeniden Düşünme Kültür Merkezi

Medieval Rethink

Ortaçağ Yeniden Düşünme Kültür Merkezi Medieval Rethink, özel bir komisyonun Guangdong Eyaletinde Song Hanedanlığına 900 yıl öncesine dayanan ve açıklanmayan küçük bir köy için bir Kültür Merkezi inşa etmesine verilen yanıttı. Dört katlı, 7000 m2'lik bir gelişme, köyün kökeninin bir sembolü olan Ding Qi Taşı olarak bilinen eski bir kaya oluşumunun etrafında toplanmıştır. Projenin tasarım konsepti, eski ile yeniyi birbirine bağlarken antik köyün tarihini ve kültürünü sergilemeye dayanıyor. Kültür Merkezi, eski bir köyün yeniden yorumlanması ve çağdaş mimariye dönüşmesi olarak duruyor.

Proje Adı : Medieval Rethink, Tasarımcıların adı : QUAD studio, Müşterinin adı : QUAD studio.

Medieval Rethink Ortaçağ Yeniden Düşünme Kültür Merkezi

Bu muhteşem tasarım, moda, giyim ve giysi tasarımı yarışmasında gümüş tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı moda, giyim ve giysi tasarım çalışmalarını keşfetmek için gümüş ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.