Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Sanat Enstalasyon Tasarımı

Kasane no Irome - Piling up Colors

Sanat Enstalasyon Tasarımı Japon Dansından bir yerleştirme tasarımı. Japonlar, kutsal şeyleri ifade etmek için eski zamanlardan beri renkleri biriktiriyorlar. Ayrıca kağıdın kare silüetlerle istiflenmesi kutsal derinliği temsil eden bir şey olarak kullanılmıştır. Nakamura Kazunobu, motif olarak kare şeklinde "yığılmış" bir şekilde çeşitli renklere geçerek atmosferi değiştiren bir mekan tasarladı. Dansçıların üzerinde merkezlenen havada uçuşan paneller, sahne alanı üzerinden gökyüzünü kaplayarak, boşluktan geçen ışığın paneller olmadan görülemeyen görünümünü tasvir ediyor.

Proje Adı : Kasane no Irome - Piling up Colors, Tasarımcıların adı : Nakamura Kazunobu, Müşterinin adı : EGIKU JAPANESE-DANCE PRODUCTS.

Kasane no Irome - Piling up Colors Sanat Enstalasyon Tasarımı

Bu mükemmel tasarım, aydınlatma ürünleri ve aydınlatma projeleri tasarım yarışmasında altın tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı aydınlatma ürünlerini ve aydınlatma projeleri tasarım çalışmalarını keşfetmek için altın ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.