Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Soğutulmuş Peynir Arabası

Keza

Soğutulmuş Peynir Arabası Patrick Sarran, 2008 yılında Keza peynir arabasını yarattı. Öncelikle bir araç olan bu araba aynı zamanda yemek yiyenlerin merakını uyandırmalı. Bu, endüstriyel tekerleklere monte edilmiş stilize laklı ahşap bir yapı ile elde edilir. Panjuru açıp iç raflarını yerleştirirken, araba olgunlaşmış peynirlerden oluşan büyük bir sunum masası ortaya çıkarır. Garson bu sahne malzemesini kullanarak uygun vücut dilini benimseyebilir.

Sökülebilir Masalar

iLOK

Sökülebilir Masalar Patrick Sarran'ın tasarımı, Louis Sullivan'ın "Form işlevi izler" tarafından oluşturulan ünlü formülü yansıtıyor. Bu ruhla, iLOK masaları hafiflik, güç ve modülerliğe öncelik verecek şekilde tasarlandı. Bu, masa üstlerinin ahşap kompozit malzemesi, bacakların kemerli geometrisi ve bal peteği kalbe sabitlenmiş yapısal braketler sayesinde mümkün olmuştur. Taban için eğik bir bağlantı kullanarak, aşağıda faydalı alan elde edilir. Son olarak, ahşaptan kaliteli yemek yiyenler tarafından çok beğenilen sıcak bir estetik ortaya çıkıyor.

Sarkıt Lamba

Snow drop

Sarkıt Lamba Snow Drop bir tavan ve modüler aydınlatmadır. Rahatlığı, düz kasnak sistemi sayesinde parlaklığının modülasyon ile düzenlenmesidir. Karşı ağırlık ile adım adım oynayarak kullanıcı parlaklığı artırabilir ve azaltabilir. Bu tasarımın modülasyonu, bir kardelen çiçek açmasının tetrahedron ile başından sonuna dört üçgen fraktal ile farklı aşamalarını hatırlatıyor. Eski kehribar Edison ampul, tasarım kapalıyken yanardöner beyaz pleksiden yapılmış dört yüzlü özel bir kutuya yerleştirilir.

El Presi

Kwik Set

El Presi Çok Amaçlı Deri El Presi, gündelik deri zanaatkarlarının hayatlarını basitleştiren ve küçük alanınızdan en iyi şekilde yararlanan, sezgisel, evrensel olarak tasarlanmış bir makinedir. Kullanıcıların 20'den fazla özelleştirilmiş kalıp ve adaptörle deri, baskı / kabartma tasarımlarını kesmesine ve donanımı ayarlamasına olanak tanır. Bu platform, sıfırdan sınıf lideri bir ürün olarak tasarlanmıştır.

Saat

Pin

Saat Her şey bir yaratıcılık sınıfında basit bir oyunla başladı: konu "saat" idi. Böylece hem dijital hem de analog çeşitli duvar saatleri incelenmiş ve araştırılmıştır. İlk fikir, saatlerin genellikle asılı olduğu pim olan saatlerin en önemsiz alanıyla başlamıştır. Bu saat türü, üzerine üç projektörün takılı olduğu silindirik bir direk içerir. Bu projektörler, mevcut üç kolu sıradan analog saatlerinkilerle aynı hale getirir. Ancak sayıları da yansıtırlar.

Araba Dashcam

BlackVue DR650GW-2CH

Araba Dashcam BLackVue DR650GW-2CH, basit ancak sofistike bir silindirik şekle sahip bir gözetim aracı gösterge paneli kamerasıdır. Ünitenin montajı kolaydır ve 360 derece dönüş sayesinde oldukça ayarlanabilir. Dashcam'ın ön cama yakınlığı titreşimleri ve parlamayı en aza indirir ve daha da düzgün ve daha kararlı kayıt yapılmasına olanak tanır. Özelliklere uyumlu mükemmel geometrik şekli bulmak için yapılan kapsamlı bir araştırmanın ardından, bu proje için hem stabilite hem de ayarlanabilirlik unsurlarını sağlayan silindirik şekil seçildi.