Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
3D Animasyon

Alignment to Air

3D Animasyon Yaratıcı harf animasyonuna gelince Jin, A alfabesiyle başladı. Konsept adımına gelince, oldukça aktif ama aynı zamanda organize olan felsefesine yansıyan daha dinç ruh hallerini görmeye çalıştı. Yol boyunca, bu projenin başlığı olan havaya uyum sağlamak gibi bir şekilde fikrini tamamen destekleyen çelişkili sözcükler buldu. Bunu akılda tutarak, animasyon ilk kelimede daha kesin ve hassas anlar sunar. Öte yandan, bu son mektubu tezahür ettirmek için oldukça esnek ve gevşek bir titreşimle sonuçlanır.

Proje Adı : Alignment to Air, Tasarımcıların adı : Jin Jeon, Müşterinin adı : Jin Jeon(J2Motion).

Alignment to Air 3D Animasyon

Bu olağanüstü tasarım, oyuncak, oyun ve hobi ürünleri tasarım yarışmasında platin tasarım ödülü kazanmıştır. Daha birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı oyuncak, oyun ve hobi ürünleri tasarım çalışmalarını keşfetmek için platin ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.