Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Yaya Köprülerinin Enerjik Aktivasyonu

Solar Skywalks

Yaya Köprülerinin Enerjik Aktivasyonu Pekin gibi dünya metropolleri, yoğun trafik arterlerinden geçen çok sayıda yaya köprüsüne sahiptir. Genellikle çekici değildirler ve genel kentsel izlenimi düşürürler. Tasarımcıların yaya köprülerini estetik, güç üreten PV modülleri ile kaplama ve bunları çekici şehir noktalarına dönüştürme fikri sadece sürdürülebilir olmakla kalmıyor, aynı zamanda şehir manzarasında göze çarpan heykelsi bir çeşitlilik yaratıyor. Yaya köprülerinin altındaki E-araba veya E-bisiklet şarj istasyonları, güneş enerjisini doğrudan yerinde kullanır.

Proje Adı : Solar Skywalks, Tasarımcıların adı : Peter Kuczia, Müşterinin adı : Avancis GmbH.

Solar Skywalks Yaya Köprülerinin Enerjik Aktivasyonu

Bu olağanüstü tasarım, oyuncak, oyun ve hobi ürünleri tasarım yarışmasında platin tasarım ödülü kazanmıştır. Daha birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı oyuncak, oyun ve hobi ürünleri tasarım çalışmalarını keşfetmek için platin ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.