Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Lavabo

Serel Wave

Lavabo SEREL Wave lavabo, aday çizgileri, fonksiyonel çözümleri ve etkileyici kalitesi ile modern banyolarda yerini alıyor. SEREL Dalga lavabo; Kendine özgü çanak formu ile mevcut çift lavabo algısını değiştirirken, estetik formu ile birlikte yetişkin ve çocuk kullanımını da içerir. Çocuk havzası olarak kullanımının yanı sıra İslam kültüründe kullanılan abdest ve ayakkabı temizliği için işlev sağlar. Lavabo tasarımındaki genel yaklaşım modernizm ve işlevselciliktir. Bu yaklaşım tasarımı çok önemli etkiliyor.

Proje Adı : Serel Wave, Tasarımcıların adı : SEREL Seramic Factory, Müşterinin adı : Matel Hammadde San. ve Tic A.S Serel Sanitary Factory.

Serel Wave Lavabo

Bu mükemmel tasarım, aydınlatma ürünleri ve aydınlatma projeleri tasarım yarışmasında altın tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı aydınlatma ürünlerini ve aydınlatma projeleri tasarım çalışmalarını keşfetmek için altın ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.