Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Fırıncılık Görsel Kimliği

Mangata Patisserie

Fırıncılık Görsel Kimliği Mångata, İsveç'te romantik bir sahne olarak görselleştirilir, ayın parıltılı, yol benzeri yansıması gece denizinde yaratır. Sahne görsel olarak çekici ve marka imajını oluşturmaya yetecek kadar özel. Siyah ve altın rengi paleti, karanlık deniz atmosferini taklit ediyor, ayrıca markaya gizemli, lüks bir dokunuş katıyor.

Proje Adı : Mangata Patisserie, Tasarımcıların adı : M — N Associates, Müşterinin adı : M — N Associates.

Mangata Patisserie Fırıncılık Görsel Kimliği

Bu olağanüstü tasarım, oyuncak, oyun ve hobi ürünleri tasarım yarışmasında platin tasarım ödülü kazanmıştır. Daha birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı oyuncak, oyun ve hobi ürünleri tasarım çalışmalarını keşfetmek için platin ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.