Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Şarap Evi

Crombe 3.0

Şarap Evi Crombé şarap evi konseptinin amacı, müşterilere tamamen yeni bir alışveriş yöntemi deneyimi yaşatmaktı. Temel fikir, daha sonra hafif ve incelik kattığımız bir deponun görünümü ve hissinden başlamaktı. Şaraplar orijinal ambalajlarında sunulsa da, metal çerçevelerin temiz çizgileri yine de aşinalık ve perspektif sağlıyor. Her şişe, sommelierin onlara hizmet edeceği aynı eğimle çerçeveye asılır. 12 m'lik raf, şampanyalar ve dolapları barındırır. Dolap başına, müşteriler 30 şişeye kadar güvenle saklayabilir.

Proje Adı : Crombe 3.0, Tasarımcıların adı : Five Am, Müşterinin adı : FIVE AM.

Crombe 3.0 Şarap Evi

Bu muhteşem tasarım, moda, giyim ve giysi tasarımı yarışmasında gümüş tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı moda, giyim ve giysi tasarım çalışmalarını keşfetmek için gümüş ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.