Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Şezlong

Bessa

Şezlong Otellerin, tatil yerlerinin ve özel konutların salon alanları için tasarlanan Bessa şezlong, modern iç mekan tasarım projeleri ile uyumludur. Tasarımı hatırlanacak bir deneyime davet eden bir dinginlik aktarıyor. Tamamen sürdürülebilir üretimini çözdükten sonra form, çağdaş tasarım, işlev ve organik değerleri arasındaki dengenin tadını çıkarabiliriz.

Proje Adı : Bessa, Tasarımcıların adı : Simon Reynaud, Müşterinin adı : Thelos.

Bessa Şezlong

Bu muhteşem tasarım, moda, giyim ve giysi tasarımı yarışmasında gümüş tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı moda, giyim ve giysi tasarım çalışmalarını keşfetmek için gümüş ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.