Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Saç Modeli Tasarımı Ve Konsepti

Hairchitecture

Saç Modeli Tasarımı Ve Konsepti HAIRCHITECTURE, bir kuaför - Gijo ve bir grup mimar - FAHR 021.3 arasındaki ilişkiden kaynaklanmaktadır. Guimaraes 2012'de Avrupa Kültür Başkenti tarafından motive edilen, iki yaratıcı metodoloji olan Mimarlık ve Saç Modeli'ni birleştirmek için bir fikir öneriyorlar. Brütalist mimari temasıyla sonuç, mimari yapılarla mutlak bir birliktelik içinde bir başkalaşım saçını ifade eden şaşırtıcı yeni bir saç modeli. Sunulan sonuçlar, güçlü bir çağdaş yorumla cesur ve deneysel niteliktedir. Takım çalışması ve beceri, görünüşte sıradan bir saç haline getirmek için çok önemliydi.

Proje Adı : Hairchitecture, Tasarımcıların adı : FAHR 021.3, Müşterinin adı : Redken Portugal.

Hairchitecture Saç Modeli Tasarımı Ve Konsepti

Bu muhteşem tasarım, moda, giyim ve giysi tasarımı yarışmasında gümüş tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı moda, giyim ve giysi tasarım çalışmalarını keşfetmek için gümüş ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.