Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Lamba

Schon

Lamba Bu eşsiz lambanın ışık kaynakları genel şeklin ortasına yerleştirilir, böylece yumuşak ve düzgün bir ışık kaynağını aydınlatır. Hafif yüzeyler ana gövdeden ayrılabilir, bu nedenle düşük parçalara sahip basit gövde şekli ve düşük elektrik tüketimi ile enerji tasarrufu, ekstra bir özellik sağlar. Ayrıca ışığı AÇMAK veya KAPATMAK için dokunmatik gövde, bu eşsiz ışığın başka bir modern özelliğidir. İfade, lambanın ışıklandırmasında farklılıklara yol açar ve lambanın aydınlatması tasarlanmıştır. Lambalardan gelen ışıkların çoğu, izleyicinin ışıktan yararlanmaması için şaşkına dönecektir. Yaşamak güzel.

Proje Adı : Schon, Tasarımcıların adı : Mostafa Arvand, Müşterinin adı : Deco Light Group Co..

Schon Lamba

Bu muhteşem tasarım, moda, giyim ve giysi tasarımı yarışmasında gümüş tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı moda, giyim ve giysi tasarım çalışmalarını keşfetmek için gümüş ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.