Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Masa, Sandalye

Hoek af

Masa, Sandalye “Hoek af” Hollandacada “bir köşesi eksik” anlamına gelmektedir. Fakat birisi için böyle dendiğinde o kişinin biraz deli olduğu anlamına gelir. Bu kelimeleri düşünürken, bir köşesi eksik olan bir arkadaşım aklıma geldi. Arkadaşımın bir köşesi eksik olmasına rağmen kendisi oldukça ilgi çekici bir insandı. Sonra düşündüm ki bir kareyi alıp bir köşesini keserseniz, iki köşe yaratmış olursunuz. Yani bir şey kaybetmek yerine bir şey kazanmış olursunuz. “Hoek af” serisinin her üyesi bir köşe kaybetmiştir ama iki köşe ve iki ayak kazanmıştır.

Proje Adı : Hoek af, Tasarımcıların adı : David Hoppenbrouwers, Müşterinin adı : David Hoppenbrouwers.

Hoek af Masa, Sandalye

Bu harika tasarım; mimari, bina ve yapı tasarımı yarışmasında bronz tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı mimari, bina ve yapı tasarım çalışmalarını keşfetmek için bronz ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.