Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Ui Tasarımı

Moulin Rouge

Ui Tasarımı Bu proje, Paris'te Moulin Rouge'a hiç gitmemiş olmasına rağmen kendi cep telefonunu Moulin Rouge temasıyla dekore etmek isteyenler için tasarlandı. Temel amaç, gelişmiş bir dijital deneyim sunmaktır ve tüm tasarım faktörleri, Moulin Rouge'un ruh halini görselleştirmektir. Tüketiciler, ekrana basit bir dokunuşla tasarım ön ayarını ve favorilerindeki simgeleri özelleştirebilirler.

Kozmetik Ambalaj

Clive

Kozmetik Ambalaj Clive kozmetik ambalaj konsepti farklı olmak için doğdu. Jonathan sadece ortak ürünlerle başka bir kozmetik markası yaratmak istemedi. Kişisel bakım açısından inandığından daha fazla duyarlılık ve biraz daha fazlasını keşfetmeye kararlı olarak, bir ana hedefe hitap ediyor. Beden ve zihin arasındaki denge. Hawaii'den ilham alan tasarımıyla, tropikal yaprakların kombinasyonu, denizin tonu ve paketlerin dokunsal deneyimi, rahatlama ve huzur hissi veriyor. Bu kombinasyon, o mekanın deneyimini tasarıma taşımayı mümkün kılıyor.

Konsept Kitap Ve Afiş

PLANTS TRADE

Konsept Kitap Ve Afiş BİTKİ TİCARETİ, eğitim materyallerinden ziyade insan ve doğa arasında daha iyi bir ilişki kurmak için geliştirilmiş, yenilikçi ve sanatsal bir botanik örnekler dizisidir. Bitkiler Ticareti Konsept Kitabı, bu yaratıcı ürünü anlamanıza yardımcı olmak için hazırlanmıştır. Ürünle birebir aynı boyutta tasarlanan kitapta sadece doğa fotoğrafları değil, doğanın bilgeliğinden ilham alan benzersiz grafikler de yer alıyor. Daha da ilginci, grafikler, tıpkı doğal bitkiler gibi her görüntünün rengi veya dokusu farklı olacak şekilde dikkatlice tipo baskı ile basılmıştır.

Poster

Cells

Poster 19 Temmuz 2017'de PIY, Avustralya'nın Melbourne şehrinde küçük bir bina inşa etti. 761 parçadan oluşan küçük bir kaledir ve ona "Hücreler" adını vermişlerdir. Düğümler, "Doğu Tenon & amp; West Mortise & quot ;. Değişken raflar, çalışma ve ayakkabı rafları vb. Dahil olmak üzere, hepsi parçalanmış ve bir organizmaya yeniden birleştirilmiş ürünlerini bulacaksınız. Ve sonra, özgürce büyüme arzularını hissedeceksiniz.

Çay

Seven Tea House

Çay Çayı özgürce ve aceleyle döküp saçma imajını alan Tea Hall Brand, çay tadarken çayı boyamanın unsuru olarak, güçlü ya da zayıf, öngörülemez dönüşen çay demleme süreci kavramı. Çayı mürekkep, parmağı kalem gibi kullanmanın gündelik cazibesi, manzara ile yaşayan çay salonu ailesinin geniş zihnini çiziyor. Orijinal ambalaj tasarımı, hayatı çay ile yaşamanın keyifli zamanlarını ifade eden rahat bir atmosfer sunar.

Marka Tanıtımı

Project Yellow

Marka Tanıtımı Project Yellow, Her Şey Sarı'nın görsel konseptini inşa eden kapsamlı bir sanat projesidir. Temel vizyona göre, çeşitli şehirlerde büyük açık hava gösterileri yapılacak ve aynı anda bir dizi kültürel ve yaratıcı türev üretilecek. Görsel bir IP olarak Project Yellow, insanları unutulmaz kılan birleşik bir anahtar vizyon oluşturmak için çekici bir görsel imaja ve enerjik renk şemasına sahiptir. Büyük ölçekli çevrimiçi ve çevrimdışı tanıtım ve görsel türevlerin çıktıları için uygun, benzersiz bir tasarım projesidir.