Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Taze Bitkilerle Sıcak Içecek Servisi

Herbal Tea Garden

Taze Bitkilerle Sıcak Içecek Servisi Patrick Sarran, Bitkisel Çay Bahçesi'ni 2014 yılında Landmark Mandarin Oriental of Hong Kong için benzersiz bir ürün olarak yarattı. Yemek yöneticisi, çay seremonisini gerçekleştirebileceği bir el arabası istedi. Bu tasarım, Patrick Sarran'ın Çin manzara resminden etkilenen KEZA peynir arabası ve Km31 çok işlevli arabası da dahil olmak üzere K Serisi arabalarında geliştirdiği kodları yeniden kullanıyor.

Şampanya Arabası

BOQ

Şampanya Arabası BOQ, resepsiyonlarda şampanya servisi yapmak için bir buz banyosu arabasıdır. Ahşap, metal, reçine ve camdan yapılmıştır. Dairesel simetri, nesneleri ve malzemeleri tasarımın ayrılmaz bir parçası olarak düzenler. Standart oluklar taçta, baş aşağı, beyaz bir reçine tepsisinin altında, toz ve darbelerden korunarak istiflenir. Neredeyse çiçeksi kompozisyon, konukları değerli içeceği tatmak için bir çember oluşturmaya davet ediyor. Ama her şeyden önce garson için etkili bir sahne aksesuarıdır.

Katmanlı El Arabası

Kali

Katmanlı El Arabası Bu basamaklı araba, tasarımcının QUISO markası için K serisinin unsurlarından biridir. Güzel hazırlanmış masif ahşaptan yapılmıştır. Sağlam ve sağlam tasarımı, onu restoran masasında alkol servisi yapmak için ideal hale getirir. Servisin güvenliği ve şıklığı için bardaklar bir minderden sarkıtılır, şişeler kaymaz bir kaplama ile sabitlenir, endüstriyel tekerlekler pürüzsüz ve sessiz bir şekilde yuvarlanır.

Çok Işlevli Araba

Km31

Çok Işlevli Araba Patrick Sarran, geniş bir restoran kullanımı yelpazesi için Km31'i yarattı. Ana kısıtlama çok işlevliydi. Bu araba tek başına bir masaya servis yapmak için veya diğerleriyle birlikte açık büfe için arka arkaya kullanılabilir. Tasarımcı, KEZA ve daha sonra Kvin, Bitkisel Çay Bahçesi ve Kali gibi bir dizi el arabası için tasarladığı aynı tekerlekli tabana monte edilmiş mafsallı bir Krion üst tasarladı ve birlikte K serisi adını verdi. Krion'un sertliği, lüks bir tesis için gerekli sağlamlıkla birlikte tam bir hafif yüzey seçilmesine izin verdi.

Otomatik Kahve Makinesi

F11

Otomatik Kahve Makinesi Sade ve zarif, net çizgiler ve yüksek kaliteli malzeme kaplaması, F11 tasarımının profesyonel ve ev ortamlarına uymasını sağlar. Tam renkli 7 "dokunmatik ekran son derece kolay kullanım ve sezgiseldir. F11, tercih ettiğiniz içecekleri hızlı seçim için özelleştirebileceğiniz" tek dokunuşlu "bir makinedir. Büyütülmüş fasulye haznesi, su deposu ve telve kabı yoğun saatlerle başa çıkmak için mevcuttur Patentli demleme ünitesi, basınçlı espresso veya basınçsız normal kahve sunabilir ve aroma, seramik düz bıçaklarla garanti edilir.

Güvenlik Cihazı

G2 Face Recognition

Güvenlik Cihazı yüksek kaliteli malzemeler ve tasarım sadeliği, bu güvenlik yüz tanıma cihazını süslü, şık ve sağlam kılar. Gelişmiş teknoloji, onu dünyanın en hızlılarından biri ve çok hassas yapmak için, hiç kimse algoritmasını aldatamaz. En soğuk ofiste bile ortam havası yaratmak için arka tarafında atmosfer ışığı bulunan su geçirmez ürün. Kompakt boyut, neredeyse her yere sığmasını sağlar ve şekli yatay veya dikey olarak konumlandırılmasına izin verir.