Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Sökülebilir Masalar

iLOK

Sökülebilir Masalar Patrick Sarran'ın tasarımı, Louis Sullivan'ın "Form işlevi izler" tarafından oluşturulan ünlü formülü yansıtıyor. Bu ruhla, iLOK masaları hafiflik, güç ve modülerliğe öncelik verecek şekilde tasarlandı. Bu, masa üstlerinin ahşap kompozit malzemesi, bacakların kemerli geometrisi ve bal peteği kalbe sabitlenmiş yapısal braketler sayesinde mümkün olmuştur. Taban için eğik bir bağlantı kullanarak, aşağıda faydalı alan elde edilir. Son olarak, ahşaptan kaliteli yemek yiyenler tarafından çok beğenilen sıcak bir estetik ortaya çıkıyor.

Proje Adı : iLOK , Tasarımcıların adı : Patrick Sarran, Müşterinin adı : QUISO SARL.

iLOK  Sökülebilir Masalar

Bu muhteşem tasarım, moda, giyim ve giysi tasarımı yarışmasında gümüş tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı moda, giyim ve giysi tasarım çalışmalarını keşfetmek için gümüş ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.