Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Sarkıt Lamba

Snow drop

Sarkıt Lamba Snow Drop bir tavan ve modüler aydınlatmadır. Rahatlığı, düz kasnak sistemi sayesinde parlaklığının modülasyon ile düzenlenmesidir. Karşı ağırlık ile adım adım oynayarak kullanıcı parlaklığı artırabilir ve azaltabilir. Bu tasarımın modülasyonu, bir kardelen çiçek açmasının tetrahedron ile başından sonuna dört üçgen fraktal ile farklı aşamalarını hatırlatıyor. Eski kehribar Edison ampul, tasarım kapalıyken yanardöner beyaz pleksiden yapılmış dört yüzlü özel bir kutuya yerleştirilir.

Proje Adı : Snow drop, Tasarımcıların adı : Nicolas Brevers,, Müşterinin adı : Gobo lighting.

Snow drop Sarkıt Lamba

Bu muhteşem tasarım, moda, giyim ve giysi tasarımı yarışmasında gümüş tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı moda, giyim ve giysi tasarım çalışmalarını keşfetmek için gümüş ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.