Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Bisiklet Aydınlatması

Safira Griplight

Bisiklet Aydınlatması SAFIRA, modern bisikletçiler için gidondaki dağınık aksesuarları çözme niyetinden ilham almıştır. Ön lamba ve yön göstergesini kavrama tasarımına entegre ederek hedefe zekice ulaşın. Akü kabini elektrik kapasitesini en üst düzeye çıkarırken içi boş gidon boşluğundan da yararlanılır. Tutamak, bisiklet ışığı, yön göstergesi ve gidon akü kabininin kombinasyonu sayesinde SAFIRA, en kompakt ve en uygun güçlü bisiklet aydınlatma sistemi haline gelir.

Proje Adı : Safira Griplight, Tasarımcıların adı : Chou-Hang, Yang, Müşterinin adı : LEXDESIGN.

Safira Griplight Bisiklet Aydınlatması

Bu mükemmel tasarım, aydınlatma ürünleri ve aydınlatma projeleri tasarım yarışmasında altın tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı aydınlatma ürünlerini ve aydınlatma projeleri tasarım çalışmalarını keşfetmek için altın ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.