Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Bisiklet Aydınlatması

Astra Stylish Bike Lamp

Bisiklet Aydınlatması Astra, devrim niteliğinde tasarlanmış alüminyum entegre gövdeye sahip tek kollu şık bir bisiklet lambasıdır. Astra, sert montaj ve hafif gövdeyi temiz ve şık bir sonuçta mükemmel bir şekilde birleştirir. Tek taraflı alüminyum kol sadece dayanıklı olmakla kalmaz, aynı zamanda Astra'nın en geniş ışın aralığını sağlayan gidonun ortasında yüzmesini sağlar. Astra'nın mükemmel bir kesim çizgisi vardır, ışın yolun diğer tarafındaki insanlara parlamaz. Astra, motosiklete yolu aydınlatan bir çift parlak göz verir.

Proje Adı : Astra Stylish Bike Lamp, Tasarımcıların adı : Chou-Hang, Yang, Müşterinin adı : LEXDESIGN.

Astra Stylish Bike Lamp Bisiklet Aydınlatması

Bu muhteşem tasarım, moda, giyim ve giysi tasarımı yarışmasında gümüş tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı moda, giyim ve giysi tasarım çalışmalarını keşfetmek için gümüş ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.