Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Otel

Yu Zuo

Otel Bu otel, Tai Dağı'nın dibinde, Dai Tapınağı'nın duvarları içinde yer almaktadır. Tasarımcıların amacı, otelin tasarımını misafirlere sessiz ve konforlu bir konaklama sağlayacak şekilde dönüştürmek ve aynı zamanda misafirlerin bu şehrin eşsiz tarihini ve kültürünü deneyimlemelerini sağlamaktı. Basit malzemeler, hafif tonlar, yumuşak aydınlatma ve özenle seçilmiş sanat eserleri kullanılarak, alan hem tarih hem de çağdaş bir his sergiliyor.

Proje Adı : Yu Zuo, Tasarımcıların adı : Guoqiang Feng and Yan Chen, Müşterinin adı : Feng and Chen Partners Design Shanghai.

Yu Zuo Otel

Bu harika tasarım; mimari, bina ve yapı tasarımı yarışmasında bronz tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı mimari, bina ve yapı tasarım çalışmalarını keşfetmek için bronz ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.